Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

To Buchel: Vona se ta mozaika skládá. Včera například další mínus pro dolar bylo snížení odhadu tempa US ekonomiky pro příští rok z 2.9% na 2.2% tuším Mezinárodním měnovým fondem nebo kýho výra. Také je třeba mít furt na paměti, že Paulson a spol. sice neustále ujišťují svět o neutuchající politice silného dolaru, ale v podstatě jim tenhle stav spíše hraje do karet. Dále může kdykoli v jakékoli formě přijít nějaký překvapivý krok nebo vyhlášení z Čínského lidově kapitalistického svazu nacionálně komunistických kantonů čili Říše středu. Na to konto např. tu spadne světový akciový trh, tu dolar padá do vrtule, tu zase posílí jeník navzdory celkové situaci. Pokud máš rezervu, nemuselo by to být s tím tvým zchudnutím až tak horké. Něco mi říká, že když trh vzal definitivně za hotové, že dolar je ve fázi razantního oslabování (ačkoli to před měsícem nikdo tak neviděl, spíče na pohyb v pásmu), že to velcí hybatelé pěkně otočí, pokud možno co nejvíc nečekanějc, aby si v tom namočilo rypáčky co nejvíc subjektů. Vždyť i ta přestřelka s Čínou se použila jako páka; že amerika žalovala u WTO na nedostatečnou ochranu duševního vlastnictví nebo zavedení ochranářských cel? To druhé je sice nesystémové, ale pokud vím, tak se to v tomto příběhu týká jen dovozu papíru. To první nic nového. Je to podle mne pouze účelově rozdmýchanej sentiment.

Příjemný wýkent přeje sýček Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jenice Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj vsichni,
> nevíte náhodou co se stalo s forexfactory...?
> Kazdej den jsem jim tam koukal na data a najednou
> to po me chce heslo a login... to ty stranky zacli
> bejt placeny nebo nevite o tom nekde neco...?
> Jinak kde vy velmistri vetsinou berete data...?
> Diky za odpovedi...!

Zrovna jsem se tam díval a bylo to bez problémů. Registrace je zdarma, samozřejmě ti občas asi přijde nějaká reklamní pošta. Výhoda po registraci je v tom, že si můžeš zvolit různá výchozí nastavení právě třeba při zobrazení kalendáře s daty, nebo při procházení fóra a co já vím co ještě. O víkendu bývají občas stránky hůře dostupné, zřejmě údržba na serverech. Tož tak moje zkušenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím nevím jestli jste to někdo včera postřehl ale na EUR/JPY včera těsně po otevíračce nás navštívil sencorův tunel, který trval pouze asi 20 sekund,cena byla na pátečním close, samozřejmě mě to trochu zaskočilo takže opět než jsem se rozhoupal, tak mi to vzalo pouze 3 objednávky, ty další už to zamítlo po změně ceny. Opět mohu říci že pozice se třemi miniloty se otevřely okamžitě, u 1 lotu jsem čekal asi 10 sekund. :) :)

3543

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...