Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - IV.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Done,
nevím jestli ceny baráčků u UK měli takový vliv, že by na to reagovali všechny páry...je to možné. Dočetl jsem se o včerejším a dnešním prohlášení představitelů ekonomiky "země vycházejícího slunce" a mluvili o zbavování se dolaru, aby ochránily svoji měnu a o nevhodnosti vysokého dolaru pro vývozce....
Snad jsem to dobře přeložil
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=aJCqkgFlPw0c&refer=currency
Také se na bloombergu se píše, že americká ekonomika letos zpomalila až příliš a dochází k oslabení dolaru, vůči euru z důvodu poklesu Housing Starts v období posledních šesti měsíců.To by znamenalo, že se v dnešní posílení a odrazu od 6 měsíčního minima a dalšího ustálení Hausing Satrts moc nedůvěřuje.
Myslím si ale, že těchto komentářů teď před koncem roku bude spousta a kdo ví, jak na to zareaguje svět.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kofis,
jasně je to jedno s druhým, když mrknu na další titulek " Yen falls after BOJ" tak nám na librojenu vychází logicky dnešních 230 pips up :-)
Nejsem zdatný angličtinář, ale tady se píše něco o těch cenách domků, že předchozí zvýšení sazeb na ně nemělo moc velký vliv, předchozí číslo 48 pct, noční 47 pct,( drží se na 4 letém maximu) přičemž průměr je 21 pct. Kdyžtak mě někdo opravte, díky.
www.fxstreet.com/news/forex-news/article.aspx?StoryId=022577b8-15ea-4e64-899a-80706688db63

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych
Chcel by som sa spytat, ako si mozem dat poslat peniaze od brokera (konkretne CMS) na svoj tuzemsky ucet, co k tomu potrebujem ? Viem, ze to nie je tip ani komentar k vyvoji menovych parov, ale urcite by to mohlo zaujimat viacerych. Moja banka mi poslala niakych 10 veci, ktore treba splnit, aby mi tu ciastku pripisali na moj ucet a neviem si s tym dat rady.
za odpoved dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...