Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

PET: multi kontrakty funguju iba ALL IN ALL out... ked chces vystupovat na roznych hodnotach, tak potom jedine tak ze si znova zadas hodnotu vstupu ale to ide uz do dalsieho riadka...

marcel.i: som to skusal... treba tam opisat ten kod, neviem ci je 3 alebo 4 miestny, a skus dodrzat male a velke pismena... mozno si len zle opisal kod...

Regards

Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj, používáte někdo obchodní deník Traders Stats Workbook z Woodieho stranek? Hodně se mi líbí, jen norozumím výpočtům zisku. Včera jsem vystoupila na 838,4 se ziskem 200,2 ( po odečtení komise 195,4). Ale deník mi píše zisk 300,40. Nevím si s tím rady. Zkoumala jsem i nápovědu k deníku, ale díky mojí angličtině z toho vůbec nejsem chytrá. Předem děkuji za pomoc. Jana

3800

3801

3802

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Janicka21: vsimni si riadok 28 pod exitmi.. to je cislo hodnoty zisku alebo straty na jeden kontrakt. riadok 29 to su uz hodnoty kde sa spocita hodnota vystupu + 1st tgt.. ako jedno z rieseni vidim nastavit si 1st Tgt na 3 co je vlastne PT300 a SL si dat 0,6.. takze potom sleduj iba riadok N28 kde sa tio bude pisat strata alebo zisk... zmenit na jeden kontrakt sa to neda, aspon som nieco take nenasiel... takze celkovy vysledok ako by si dopadla na 12 kontrakt si budes musiet niekam inam zapisovat.. aj to tam je napisane ze je stavany na 2 kontrakty.. snad som pomohol..

Pekny den, Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...