Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Ahoj Otázka na ty z vás, kteří používáte obchodní deník Tomáše a Petra z Finančníku. Zaznamenával jsem si tam obchody a nechápu, jaktože druhý obchod byl vyhodnocen jako ztráta, když při přihlédnutí ke vstupní hodnotě, MAE a MFE se jedná o jednoznačně ziskový obchod. Viz. přiložený obrázek. Umíte někdo poradít prosím? Díky

6279

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 aldomoro :

V pohode, to je jasny. Mam svuj obchodni denik, jen jsem chtel "prozkoumat" programatorske techniky v makrech, na ktere tak nejak zatim nestacim. Jsem se ptal z duvodu toho, ze jsem prave nekde cetl, ze se tenhle denik na nejakem kurzu dostane, ale nevedel jsem na jakem. Byl jsem na e-mini I,II a nic, tak jsem myslel, jestli mi neco neuniklo :) Kdyz to bylo soucasti backtestu, tak ok, nemam s tim problem.

Dik za info
Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to aldomoro

ahoj...mám menší dotaz...na obrázku toho backtestu máš v pravo nahoře dvě hodnoty se zeleným podbarvením...já mám tento backtester obou verzí (2003 a 2007)...ale ani u jedné tam ty hodnoty nemám...předpokládám, že to jsou hodnoty minimálního pohybu = 0,1..nebo pokud se mejlim, tak bych poprosil o vysvětlení...jde mi o to, že bych chtěl backtestovat trh YM, ale nejsem zrovna expert abych se pustil do nějákého předělávání tohoto backtesteru...předem dík za odpověď.

Phoenix.x

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to phoenix.x

Ahoj, asi mám novější verzi, kde jsou tyto zelné buňky a kde měníš tick a jeho hodnotu v dolarech, podle trhu, který testuješ. Stará verze byla podle mě nastavena pouze pro ER2, kde bylo na pevno, že tick je 0,1 a má hodnotu 10. Tady si můžeš nastavit co chceš. Já osobně taky testuju YM, takže tam mám, že jeden tick je 1 a jeho hodnota je 5 doláčů. Rád bych se s tebou zkontaktoval, když jsme zhruba na stejné úrovni a zajímá nás stejný trh. Mám mail u atlasu a před zavináčem je napsáno alaska. Ať se daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den
Mel bych jeden dotazek.Na kurzu Emini I jsme dostali od Tomase obchodni denik.V nem jsou nekde na prave strane ukryte hodnoty,ale nevim,jak se k nim dostat.Tomas to na kurzu ukazal,ale ja stoupa si to nezapsal a casem jsem to zapomnel.Tak bych se chtel zeptat,jestli by mi nekdo neporadil..Dekuju
Antonin

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...