Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

uloz.to/done.php?rnd_id=3TQI2Xbu&tmp_sid=88f7d45693dc8ef1162b7f4a82ba9252

Tady máš ten Martínkův deník upravený pro NQ. Mám to trochu více upravené k obrazu svému, ale výpočet PT je zhruba stejný, počítá se stále z kolonky "MFE" v hlavním sešitu. V sešitu PT je kolonka "Výsledek", s které se odvozuje graf (s tou oranžovou čárou), tato kolonka "výsledek" se počítá jednoduše, ukazuje mi jaký PT je nejlepší.


např. sloupeček 105$ (vychází pokud MFE je rovno nebo větší než 105$) pak se spočítá následující výpočet:

(procentuální vyjádření kolikrát tohoto MFE bylo dosaženo x danná hodnota -5$) - (procentuální vyjádření kolikrát tohoto MFE dosaženo nebylo x 50$(SL)

procentuální vyjádření není v procentech! (např. 65% se musí převézt na 0,65).
Myslím, že se jedná o dobrého pomocníka pro výpočet nejlepší hodnoty MFE, kterou předchozí verze deníku neobsahovala.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcel som len poznamenat, ze NT je skutocne perfektny soft pre podobne veci ako robenie si dennika. lebo v podstate dvoma klikmi sa vsetko krasne importuje do excelu, ja som si dennik dlhsie neviedol, ale teraz je to strasne jednoducha zalzitost, vlastne iba pridavam svoj koment na koncia , a to je cela robota s dennikom, NT je velmi podareny soft, skutocne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Remarque - díky za vyčerpávající odpověď, ale deník nelze stáhnout. Hází to nějaký error. :( Mohl bys to hodit sem, třeba v zipu???

To Airmike - taky používám Ninju. Sice zřejmě nezměním obchodní deník, ale mohl bys mě navést, kde to v něm je? Jen tak pro zajímavost. Trošku jsem hledal a nenašel. Jde to i pro backtest? (asi ne, co?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim vsechny. Trhy se sotva hybou a tak mam cas si konecne dat do poradku papiry a upgradovat svuj ultrasofistikovany obchodni denik(rozumej html export z MT4). Snazil jsem se stahnout z Woodieho stranek jeho denik na CCI, ale chce to po me registraci do fora. Problem je v tom, ze kdyz se chci registrovat, tak to po me potom chce aktivaci uctu o kterou si mam rict v chat roomu. No, tak jsem tedy vlezl do basic trading roomu a urgoval moderatora, ten se velice pobavil pri cteni meho nicku(zajimava zkusenost, slyset jak se z repraku vali pokus o vyrceni japapatramtara z ust nejakeho anglana) a rekl, ze se na to podiva. No a nepodival.. Tak pls jestli nekdo mate woodieho obchodni denik a jste ochotni hodit ho nekde na sdileni, moc moc prosim, ucinte tak...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moj nazor.
Myslim ,ze tieto stranky su jeden velky podvod a dvaja pani administratory ktory si hovoria traderi,nikdy na burze poriadne neobchodovali,ale takyto nazor nemoze nikdo mat ,lebo taketo nazory su nimi vymazavane.Myslim ,ze zarabaju len na hluposti druhych.Tych ktory im za tie teorie o tredovani platia, pretoze nevedia zarobit na burze ani cent.


Vesmir a ludska hlupost su nekonecne.Pri tej prvej si vsak nie som taky isty.
ALBERT EINSTEIN

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...