Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Chybova hlaska v Sierre


PD

Doporučené příspěvky

dobry den,
Mam SC level 4 a mam problém s otevřením historických intraday daty které jsem stáhnul jsou s příponou .scid v sierre sem našel že hist.intr.data maji priponu .scid# nicméně i když jsem změnil příponu tak mi to nejde pokaždá se SC snaží stahovat data ze serveru kde mi akorát naběhne černá plocha grafu a download comlete jdou pouze kontrakty z roku 2009 můžete někdo poradit pls. :S díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 42
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosím o radu. Mám podobný problém, jako měli cooler21 a majkl, ale odpověď jsem v žádném vlákně nenašel.
Za týden jedu na workshop backtestování, tak jsem dle návodu nainstaloval Sierru, nastavil cestu k datům dle návodu.
Hlášky o neexistujícím symbolu „workshop“ jsem se zbavil v File/Data/Trade Service Settings odkliknutim pole "Connect on program startup.
Stále se mi ale nezobrazuje graf, jen prázdné černé okno.
Prosím ty, kteří byli na workshopu o radu, jak mám Sierru nastavit, aby se mi graf, se kterým tam budeme pracovat, zobrazil správně.
Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omi:

otevirate graf pomoci "IC" jako intraday? zkuste vas problem trosku konkretizovat, pripadne vlozte i nejaky screen, jestli vyskakuje nejaka chybova hlaska v logu...

PS. dulezite je, abyste si pro sierru stahl spravna data v prislusnem formatu..na workshop by mely byt poskytovane data pro sierru i pro ninju..kazde jsou v jinem formatu a nejsou kompatibilni..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

michal-administrator:

Ano.Tak som to myslel.Takze myslim ze som postupoval podla instrukcii a stale vypisuje tu chybovu hlasku.Neviem co s tym mam urobit? Sice to neohrozi moju ucast na workshope, pretoze v ninjovi funguje vsetko v poriadku ale aj napriek tomu chcem vyskusat sieru koli tomu aby som mohol posudit co je pre mna lepsie.S ninjom uz mam urcite skusenosti a sedi mi celkom dobre.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hekifin:

hm..v tom případě bych se obrátil na support sierry..tam by vám měli poradit nejlépe..jinak myslím, že ninja trader je určitě dostačující řešení a nabízí povětšinou stejné funkce jako sierra..tj. sám mám doma oba programy, ale časem jsem přešel kompletně na ninju kvůli kvalitním tickovým historickým datům od zen-fire, možnosti papertradingu v reálném čase a v neposlední řadě kvůli pro mě přitažlivějšímu a modernějšímu vzhledu :) ..a především, ninja je na testování zadarmo..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Postupoval jsem stejně jako hekifin. Včera jsem nainstaloval trial verzi Sierry, do adresáře data uložil soubor s historickými daty stažený dle instrukcí k workshopu, otevřel pomocí IC v toolbaru, ale graf není zobrazen, pouze prázdné černé okno, kde je možné posuvníkem jakoby posunovat v čase, ale ani při posouvání nikde není ani část grafu. V liště v záhlaví okna se zobrazuje správný název souboru viz screenshoty. Když vyberu jiná data (která byla součástí Sierry po instalaci) např IBM, tak se graf zobrazí bez problémů. Ninja mi chodí.

9104

9105

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
asi pořád otravuji, ale chtěl jsem se zeptat, jestli Sierra Chart "jede" přes http protokol? Protože v práci máme proxy server a jakkoliv ho napíšu tak se přes proxy nedostanu a nevím kde by mohl být problém. Doma mi to jede normálně, automaticky. A ještě jsem se chtěl zeptat, kde se dají sehnat data (relativně nová) na trh ER2?
Díky za odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravím,

mám jeden problém...Stáhnul jsem si Sierru a založil si demo účet u EOC pro data feed. Po zaregistrování jsem vše zadal do Data Trade Service Settings.

Log Message napsal:

Connecting to Open E Cry server: sim.openecry.com:9200... | 2010-12-05 19:04:11
Failed to login to Open E Cry. Reason: (1) InvalidUserOrPassword | 2010-12-05 19:04:15
Error connecting to data or trade service. For more information, press the Send For Analysis button. | 2010-12-05 19:04:15
Disconnected from Open E Cry. | 2010-12-05 19:04:15


Vše jsem kontroloval a údaje jako login a password jsou správně.

Může mě někdo poradit jak to vyřešit...díky

S pozdravem

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...