Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
TEQA

Opce - FOREX

Doporučené příspěvky

to Standby

Na warranty a certifikaty je minimum neobmedzene,kupujes nastroje cash.Problem je, ze su vysoke poplatky za realizaciu obchodu, fixne 20 EUR za obchod tusim do velkosti 5000 eur u brokerjetu. U opcii su poplatky nizke, ale menove opcie su pomerne drahe lebo sa vztahuju na 1 lot,tj. 100 000 USD. Najlepsie na obchodovanie je asi IB, min. 5000 usd ucet

herman

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
to Stanby

s mensimi uctami sa obchoduju opcie na akcie, tam su ceny nizsie.Inak meny su v opcnom tradingu uplne zanedbatelny segment,drviva vecsina zobchodovanych opcii je na akcie.Nizsie naklady sa daju dosiahnut vyuzitim napr. opcnych spreadov,opcie su velmi variabily nastroj.

herman

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Obchoduje niekto ISE menove opcie? Moj problem spociva v tom ze neviem v akom mnozstve sa tie opcie predavaju. Mohol by mi niekto odpovedat, ake mnozstvo danej meny je v hre, ked kupim jednu opciu? Pytal som sa priamo brokera, ale ten mi odpovedal iba linkom z ktoreho to neviem vycitat: www.iseoptions.com/fx_options.aspx

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
herman:

Zdravím a díky za zajímavé příspěvky. O opce jsem se začal zajímat teprve nedávmo. Taky jsem si rozjel SaxoTradera a taky jsem hleděl jak puk, když jsem viděl ty poplatky. Každopadně potenciál je v opcích bezesporu velký a rád bych do toho trochu víc proniknul. I když na druhou stranu, ať obchoduješ měny přes FX nebo opce, ten princip je vždy stejný a to vystihnout směr a limitovat ztráty. Chtěl bych tě Hermane poprosit, jestli by jsi mi nemohl poslat tvé materiály, které jsi zde nabízel na mail: jezzi@centrum.cz. Byl bych ti moc vděčný!

A ještě jednu malou poznámku k tomu straddlu. Ono to zas až takový zlatý grál přeci jen není a nevidím tam až tak velký rozdíl mezi prostým posazením entrů na obě strany u FX. Ten rozptyl 60 pips nemusí být ani u NFP vždy naplněn a občas se to sotva pohne. V tomto případě se zaplatí, alespoň podle mého názoru (nikdy jsem obce neobchodoval), celkem dost na poplatcích, zatímco u FX jen zruším entry a hotovo. Pokud mě navíc FX vymete jeden entr a rozběhne se na druhou stranu, pořád to mám jištěné druhým entrem na kterém můžu vydělat. Navíc je tady vždy možnost entry poskládat tak, že s výší pohybu rostou a tím i zisk. Samozřejmě že to může vymést oba entry a přivodit ztrátu ale tak jako na všech trzích, ani FX ani opční obchody nejsou nikdy stoprocentní..

Jay

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Tak to tu kapku oživýme. Chtěl bych se zeptal, zdali se ještě někdo aktivně věnujete FX.opcím, s jakými úspěchy, na jakých platformách a s výhledy do budoucna? Rád bych zde zmínil možnosti binárních opcí, na které jsem narazil před pár měsíci, osobně jím stále moc nerozumím, nemám s tím zkušenosti, ale zkouším demo na XTB Options Traderu, proto bych tu rád třeba narazil na někoho, kdo ví co s tím. Tak jak jste na tom?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo neznáte brokera (třeba i zahraničního) na binární opce, který má neomezený vklad na jeden obchod popř. co největší (15 000$, 45 000$, 150 000$)
Děkuji

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ondraooo

Vždy je důležitá výše účtu. Pak můžeš vyjednávat podmínky. Nějaký VIP účet, apod. Např. u stockpair.com
U binárních opcí je výhoda, že stačí i malý pohyb v předpokládaném směru k dosažení zisku. U klasického obchodování při malém pohybu a po odečtení komise můžeme být ve ztrátě. Já hojně využívám 5M nebo 1H opce.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
ondraooo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo
> neznáte brokera (třeba i zahraničního) na binární
> opce, který má neomezený vklad na jeden obchod
> popř. co největší (15 000$, 45 000$, 150 000$)
> Děkuji

Například broker StockPair má VIP účet od $50 000, jinak co jsem koukal na další brokery tak nemají tak vysokou možnost vkladu. Ale určitě se s nimi půjde nějak domluvit, budou rádi za každé peníze. :D

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.