Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

poklop Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nebo co by jste doporučili obchodovat
> začátečníkovi? mám na mysli nízké komise v
> intradenním obchodování a né moc velká častost
> signálů(vstupů)=malá volatilita. Mám představu, že
> by to měli být nějaké opce či trhy, kde mohu
> dostat velký margin na obchod a také, abych
> nemusel mít extra silný počítač či internet(kvůli
> rychlosti obchodování). Děkuji za názory


Nechci se te nejak dotknout, ale podle toho co jsi napsal, mam dojem, ze jsi si poradne neprostudoval teorii o komoditak a o forexu.
Mam pocit ze v tom nemas jasno.
Projed si jeste jednou manual a forum, potom sam dostanes odpoved na sve otazky. :)


Mnoho zdaru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ale prostudoval, nechci se zase nikoho dotknout já, ale stačí mi co vím, chci začít testovat nějaká data a proto se ptám znova:)=co bych měl obchodovat???mám takovou to představu=aby margin byl asi 50USD, né více jak tak 5 vstupů za den(ale to si vlastně můžu upravit sám), komise asi do 5USD a nepotřeba "extra silného" hardware či internetového spojení, které by stálo "mraky peněz" :D. Ano, možná všechny nebo spousta mých odpovědí zde opravdu je, jenže mi připadá, že je to už zahlceno a něco najít, co mě posune dále je pro mě dost časově náročné až nudící :). Jinak burzu jako takovou obdivuji (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
docela by mě zajímalo, co je nejlepší na začátek obchodovat?abych se to naučil v reálu a přešel i na rizikovější produkty. děkuji. A ještě jedna otázečka, obchodoval jsem předtím papíry(turboknockouty)na brokerjetu a byly zde např. 300Kč poplatky, je pro poziční obchodování teda obchodovat raději tohle než např. přes IB za 35USD komise? děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Augi:

zapojte vlastní myšlení a začněte studovat a pročítat třeba internet..sám pak poznáte co je pro vás "nejlepší obchodovat"..nechápu proč chcete, aby vám někdo druhý říkal co máte obchodovat..to je jako bych se ptal na fóru neznámých lidí s čím si mám otevřít obchod a začít podnikat? jestli s rychlým občerstvením, oblečením, nebo třeba nábytkem..určitě sám uznáte, že to není úplně ideální..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci byt nejaky rejpal,ale napadla me jedna vec,ktera by se na financnik hodila.
Byl by to automat,kde by si kazdy,hlavne teda zacatecnici,navolili sve pozadavky (margin,komise,pokud mozno aby to nezabralo moc casu,aby jsme tam moc neprodelali,aby mohl za nas obchodovat nejlepe nekdo jiny atd atd) a na konci by ten automat vyplivl kompletni vysledek.Tj. trh,timeframe,uz hotovy OS a spoustu dalsich veci.Proc nato dojit sam,kdyz to za nas muze nekdo udelat.
Zacatecnikum by to usnadnilo spoustu jejich drahoceneho casu a urcite by je to nenudilo.

Omlouvam se za OT,ale proste nektere prispevky mi nedaji a musim reagovat..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lajtra:
Dobry den,tedy vlastně večer,ale po přečtení vašeho přispěvku mi přeběhl mráz po zádech,to hledání,zkoušení,bádaní,testováni atd,.. to je to co děla tradera traderem a je to také přesně to,co drtivá většina nováčku nechce dělat.Věřte mi,jiná cesta neexituje a ani nikdy nebude,OP si musíte postavit sám podle sebe,nijak jinak se to obejít nedá,prostě musíte převzít plnou ZODPOVĚDNOST za to co dělate,žádny "automat"vám nepomůže.Tečka
Všechny body,které jste napsal si musíte vyhledat sám,počínaje trhem a konče moneymanagementem,ruční backtest vám odpoví na všechny vaše otázky.Na tomhle foru je toho napsáno snad tuny,těch obrovsky přinosných článku které zde publikují Tomáš s Petrem a ostatní členove,ale finální kroky musíte udělat sám.NEMUŽETE chtit po nějakém automatu,ktery by vám vyplivl kompletni a profitabilní obchodni system,tohle by chtěla většina nováčků!Bez práce nejsou koláče a v tradingu to platí dvojnásob.
Snad vám můj přispěvek pomohl posunout se zase o krůček dál.
Přeji hodně úspěchu
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MichalMV:
Aha..tak jinak...
Ten muj prispevek byl trosku vic ironicky.Byla to jen reakce na stale vice se mnozici zacatecniky,kteri absolutne nechapou,nebo nechcou pochopit,o cem vsem trading je,co vse obnasi a kteri chcou hned zitra vydelavat "obrovske" penize,ale uz nechcou zazit tu drinu,ktera jim to prinese..
S tim Vasim clankem samozrejme souhlasim.Takze se omlouvam,za nedorozumeni :)
Antonin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý Den, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Je možné koupit 0,5 jednoho kontraktu třeba ropy, cukru atd. nebo je ten jeden kontrakt minimální množství (např. jeden kontrkat ropy stojí 4000 dolarů a já bych chtěl koupit za 2000 dolarů)? Díky za odpověd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokolop,

napísal si:

Ano, možná všechny nebo spousta mých odpovědí zde opravdu je, jenže mi připadá, že je to už zahlceno a něco najít, co mě posune dále je pro mě dost časově náročné až nudící . Jinak burzu jako takovou obdivuji

Po tejto vete Ti odporúčam , aby si ju obdivoval dalej , ale z dost velkej vzdialenosti , aby ti neublížila ;)

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lajtra:
mate pravdu,je tady čím dál víc nováčků,kteří by chtěli mít všechno hned a bez námahy,ikdyž se jim zkušenější obchodníci znaží pomoct,je to většinou k ničemu,naopak si ještě vyslechnou nemilou urážku,nebo zpochybnění jejich znalostí.Lenost a pohodnost lidí je někdy až neuvěřitelná,takoví lidé by se měli nad sebou skutečně zamyslet,ale z vašeho ironického článku vidím,že patříte do snaživější skupiny.
Přeji hodně úspěchu všem
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Augi,
samozřejmě ano, protože každý kontraktní měsíc někdy končí, kdy který si najdi na burze. Obecně s konce kontraktního měsíce klesá volume, protože obchodnící se stěhují na další ... a pokud si jen spekulant a nezajímá te vyrovnání, tak t to broker stejně uzavře

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...