Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Není to ani na úrovni automatického OS.

Stačí prolistovat inzeráty, nebo vyGooglit třeba "práce doma eur" ...

Právě jsem to udělal a přikládám text inzerátu: "Nabízíme Vám nejnovější byznys. Nejde o další podvodnou nabídku, kterých je na internetu mnoho. Jedná se o on-line obchodování na světových trzích. Průměrné výdělky začátečníků jsou kolem 100 až 300 € denně. Vše Vás dopodrobna naučíme. Navíc máte možnost získat doživotní rentu v základní výši 2400€/měs. Stačí mít PC a přístup k internetu. Pro více informací si pište na ... (konec citátu).

Zájmce si může pořídit vstupní balíček "v akci" za něco přes 900 EUR. Vše potřebné se dozví na jednodením školení (v ceně balíčku). Dostane demo "nabité" na 50000 USD a za určitou dobu pojede na druhý konzultační den (opět v ceně balíčku).

BillA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ocituji jeden z použitých závěrečných "obchodně motivačních příběhů" (když se pořád neměl k tomu aby vystoupil): "Na setkání přišel jeden, kterému syn rozbyl auto. Ostatní řekli pomůžem ti. Vzali se za ruce. Pak zasedli a za chvíli měl na auto. Audinu." Konec citátu.
Není to dobrý?
BillA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkusil jsem to vygooglit znovu. Napsal jsem opět: práce doma eur. A bylo to tam.
Stránky jsem ti poslal i web firmy ale správně to admini smázli (díky, psal jsem ty odkazy s rozpaky).

"Nabízí se" (cituji) ... nejnovější byznys. Nejde o další podvodnou nabídku, kterých je na internetu mnoho. Jedná se o on-line obchodování na světových trzích. Průměrné výdělky začátečníků jsou kolem 100 až 300 € denně. Vše Vás dopodrobna naučíme. Navíc máte možnost získat doživotní rentu v základní výši 2400€/měs. Stačí mít PC a přístup k internetu. Pro více informací si pište na ...

Ohledně firmy zkus vygooglit brokersjob. Dozvíš se co máš dělet ... "Když chceš mít víc"

Každý se nějak živí. Ale už jsem viděl tolik zničených lidí, že mě některé "formy byznysu" iritují.
Zvláště, když se po mě v minulosti taky pár "poradců prošlo".

BillA

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahojky Všem :)
Prostřednictvím tohoto fora bych Vás chtěl poprosit o zhodnocení a radu,jestli se mohu již pustit do ostrého obchodování.Na demo verzi trénuji obchodování zlata v krátkých intervalech druhý měsíc.Prozatím na mini účtu.Pravdou je,že první dva 50.000.-USD účty jsem dokázal dokonale vyluxovat za rekordně krátý čas.Ale rychle jsem pochopil,oč GO a chyb se vyvaroval.Za posledních 6 týdnů mám uzavřeno 684 pozic uspěšně a 82 jich je negativních.
Samozřejmě,že i poměr financí tomuto odpovidá.Počátek konta 1.480.-USD a nyní po 6 ti týdnech 47.620.-USD.
Děkuji Všem Ruda ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ruda5

vychadza ti to v priemere na 26 obchodov denne, to je v celku dost, :) , otazka teda znie , ci si svoj system schopny obchodovat , ci ho mas dokladne zbacktestovany, ake poplatky pyta broker. a podobne veci.


takze odpoved: ak mas brutalne spracovany backtest a 6 tyzdnov si do detailu dodrzoval plan, mas brokera ktory ma minimalne poplatky na zlato a ty si si isty ze dokazes znasat nasledky tohoto trhu, ktory je mimochodom jeden s najtazsich, tak ano. pokial nieco s tohoto nesplnas, tak sa vrat o krok spat.

Btw: 26 obchodov denne, na zlate :) nevydrzis robit ani keby si bol stroj. ale mozno sa mylim :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...