Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Podrobný popis nastavení WoodiesCCI systému v SierraChart


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý deň,
prosím Vás všetko ohladom SierraChart som si preštudovala ale chcem sa opýtať či nie je niečo iné čo spúšťa WoodiesCCI čo nie je spoplatnené...veď pre začiatočníka, ktorý sa len učí, je nie naj cesta, aby hneď niečo platil, keď sa chce naučiť zarabať? Alebo sa na to pozeráte inak? Kto mi povie, či je aj niečo ine, bezplatne? Pprosím, odpovedzte mi.
Dakujem
Ingrid

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alveo
asi tě zklamu. nejen, že není bezplatný soft pro zobrazování WCCI (alespoň já o žádném nevím, takže pokud nemám pravdu, tak budu rád, když mě někdo opraví), ale Sierra je dokonce (opět pokud já vím) - možná bohužel - tou nejlevnější volbou. zadarmo si ji můžeš akorát vyzkoušet 7 dní.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ouklend, danek

Ďakujem veľmi pekne.

ja viem, že to príde málo ale ja sa to len učím a som nezamestnaná a naopak potrebujem zarobiť a nie hneď prerábať, tak mi povedzte kde ste sa to Vy učili? chcem sa to učiť práve na WCCI, to ste hneď išli na ostro? alebo sa stále učíte? ako sa mám potom učiť na WCCI? to všetci sa to len učia a hneď za to platia?
a je tu niekto kto by mi to pomohol celé dostať do PC?
ĎAKUJEM
Ingrid

Link to comment
Sdílet pomocí služby

alveo

Asi nejlepší by bylo koupit si sieru v nejnižším a tím pádem nejlevnějším levelu - www.sierrachart.com/usercp.php +data z trhů jsou k dispozici volně na netu - jsou tady na fóru i nějaké linky, takže je zkus najít pomocí "vyhledávání" a když neuspěješ, tak se slušně zeptej a určitě tě někdo navede na správnou stopu. WCCI je v Sieře jako hotová studie, kde nemusíš nic nastavovat.
Jinak pokud máš něco málo našetřeno, tak by asi bylo nejlepší si otevřít účet u brokera, co nepožaduje tolik $ jako třeba IB a mít tak data z trhů většinou zdarma ev. za menší poplatek - třeba v tomhle threadu je často zmiňovaný jeden u kterého účet otevřeš i s 3.000$ a data jsou zadarmo(zkratka je taky IB, ale InteractiveBrokers to nejsou :) ) - www.financnik.cz/forum/read.php?4,397,page=20 - ale pak musíš počítat s tím, že si budeš muset pronajímat Sierru ve vyšším levelu, který toho brokera podporuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ingrid:

neblázni a zpomal. ty jsi se včera zaregistrovala na finančníka a už chceš dělat trading.
každý by ti tady řekl, že je to velmi zdlouhavá cesta:

Teorie:
1. pročíst hlavní komoditní manuál od pánů Finančníků a to i několikrát.
2. pokud chceš dělat WCCI, tak tu máš popis systému a origo přeložené WCCI manuály hned dva.
3. pročíst všechny vlákna diskuzí týkajících se WCCI, softu, brokerů atd.

Až budeš mít jakž takž jasno, přičemž někomu to může trvat 1/2 roku a někomu i rok, tak teprve řeš praktickou stránku věci.

1. instalace software ( na WCCI tu najdeš spoustu užitečných rad a návodů podle kterých by neměl být problém soft rozchodit)
2. jak jsem psal výše, zatím by ti stačila 7 denní Sierra zadarmo, pro seznámení s programem a WCCI vůbec, ale aby jsi plně mohla těch 7 dní využít, tak by jsi měla mít v hlavě jasno a teoreticky vědět podle čeho a jak postupovat
3. data si musíš zakoupit (např. SC magic) nebo pokud budeš hledat a číst (viuz. bod.3. výše), najdeš tady na ně odkaz, kde je seženeš zadarmo
4. až vyčerpáš 7 dní, tak ti stejně nezbyde než soft (např. SC) zaplatit a backestovat a backestovat
5. pak můžeš uvažovat o zřízení účtu, kde můžeš dále svůj systém pilovat na papertradingu
6. no někde až tady začneš uvažovat, kdy a jestli vůbec do tradingu jít

Takže. Pokud bych to shrnul. Zkus se méně ptát a více číst. Na WCCI tu bez ptaní skutečně seženeš vše. Menší problém s vybráním Brokera, ale než dopiluješ systém, soft a pod., tak v tomto směru může být zase všechno jinak...
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ďakujem si veľmi milý,
čítam to tu možno málo dní, dobre to beriem, čítať neprestanem, ale ako sa to mám učiť ak nie priano na nejakom deme, kde si ZLR budem priamo skúšať...iné nečítam, nezaujímaju ma iné patterny, chcem sa naučiť jeden a ten používať a vedieť ho používať v praxi, načo mi bude ked ho budem mať iba v hlave? Uvedomujem si že aj ten jeden sa budem učiť veľa mesiacov ale prečo čakať, chcem sedieť nad ním a študovať ho...myslíž že je to zle?
Keby som niekoho tu na SK poznala kto sa tomu venuje som u neho celé dni a učím sa, nemám čas sedieť a čítať, prečítam to hlavné a idem sa učiť...je na tom niečo zlé?....
Budem sa držať Tvojich rád a všetko si preštudujem ale ja mám pocit, že pre mňa bude problém to všetko dostať do PC, neviem anglicky a odkazy sú na anglické stránky.
Mám FXDD Meta Trader, mám tam aj niečo z WCCI ale nemám Chop zone ani Sidewinder ani LSMA mi neukazuje a toto by som tam chcela mať aby sa sfarbenie včetkých úsečiek zhodovalo ako to je uvádzané vo videu na týchto stánkach.
Iba k tomuto sa chcem dopracovať. Myslíš, že je to zlá cesta?
Samozrejme popri tom študujem čo nájdem ale prečo by som nemohla aj skúšať ZLR spoznávať a rozoznávať priamo na grafe?
Čas je vzácny treba si ho vážiť.
Ingrid

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ingrid:
Pokud to chces sledovat zadarmo, tak pro zacatek je asi nejlepsi Woodieho chat, moderatori tam streamuji live grafy a komentuji vsechny patterny. Staci z woodieho stranek (woodiescciclub.com/chat/main/maintradingroom.exe)stahnout chat, prihlasit se (libovolne jmeno) a muzes sledovat. Grafy se zobrazi po kliknuti na cervenou ikonku Woodies CCI Club vlevo v rohu.

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ingrid.

Jaký si to uděláš, takový to budeš mít, nebo také, dělej jak myslíš. Arosa ti poradil věc, která je sice zadarmo, ale v reálném čase, takže můžeš taky prosedět u konference celé odpoledne a žádné tvoje ZLR nepadne. Nevím jestli je to zrovna dobrá cesta výuky ZLR.

A jak píšeš ty "Čas je vzácny treba si ho vážiť" a právě proto si myslím, že 17 $ za měsíc Sierry, v které když budeš chtít, zbacktestuješ třeba stovky ZLR, stojí za to. Jde o nastavení priorit a o přístup k Tradingu, který nemůžeš pochopit, pokud si nepřečteš jeho základní zásady a pravidla. Určitě chceš díky ZLR, jak píšeš, vydělávat na život a dát cca. 300 Kč za měsíc studia se ti zdá hodně.

Už se opakuji asi po třetí. Nastavení WCCI v SCH je tu podrobně popsáno, a to česky. Je spousta programů, s tradingem nesouvisejících, které se musí platit, a které ti na rozdíl od SCH peníze nevydělají.

Už si sak.a připadám, jako nějakej jejiich obchodní zástupce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Zdravím,
je to cca týden co jsem si pořídíl SC lvl3. Po nastudování WCCI jsem se rozhodl, že danou strategii zkusím. Nicméně narazil jsem, když jsem se snažil do SC "zabudovat" ftradera. Instalace proběhla v pořádku. Ovšem po spuštění SC, grafu a ftrader_SW_CZI mi vyskočí následující chyba:

[bold]Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 126 on first attemp. 126 on second attemp.
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 126 on first attemp. 126 on second attemp.
Error loading custom study DLL: kiwissstuff.dll Windows error code: 126 on first attemp. 126 on second attemp.[/bold]

Poté jsem v SC narazil na Analýzu Woodies-Built-In. Analýzu jsem vyzkoušel nicméně po x hodinách backtastů (a velmi velkých nervů :)) jsem zjistil, že buď dělám něco špatně (zkoušel jsem ZLR a z cca 30 obchodů jsem byl pouze 2 v plusu - načež proběhlo další a další a další čtení manuálů a diskuzí) a nebo je Woodies-Built-In postavená odlišně od klasického WCCI.

Uvítám jakoukoliv radu. Pokud můžete poslat ftrader.exe kompatibilní s SC 272, který je odzkoušený budu Vám velmi vděčen.

Předem Vám děkuji za reakce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...