Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Podrobný popis nastavení WoodiesCCI systému v SierraChart


Doporučené příspěvky

Tyky:

WCCI sice už nepoužívám, ale pokud jsi měl ze 30ti ZLR 2 v plusu, tak je samozřejmě něco špatně, ovšem v tom případě, že jsi také nějakým způsobem řídil i své výstupy, což je daleko důležitější než samotný vstup ( v tvém případě ZLR ).

Nevím jaký máš ftrader, ale já používám už hodně dlouho tento: uloz.to/261543/ftrader.rar a funguje to bez problémů. Zkus si jej stáhnout s uvedeného odkazu, kde jsem jej upnul a uvidíš. Jinak kdyby to nefungovalo, tak ještě použij SCCustomStudies. Použij funkční podrobné popisy instalace zveřejněné zde na finančníku i konkrétně zde na wiki.

Jinak z toho upozornění, co ti to hodilo zřejmě vyplývá, že je něco špatně s kiwissstuff.dll. Tento soubor jsem nikdy nepoužil, protože jsem s ním měl také problémy. Tento soubor je potřeba pro WCCI studii "Amir..." a pro ftrader nic jiného než ftrader (a možná SCCustomStudies) nepotřebuješ. Jestli jsi v té instalaci nezamíchal jablka s hruškami :) ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 54
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 9 months later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...

Ouklend Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tyky:
>
> WCCI sice už nepoužívám, ale pokud jsi měl ze 30ti
> ZLR 2 v plusu, tak je samozřejmě něco špatně,
> ovšem v tom případě, že jsi také nějakým způsobem
> řídil i své výstupy, což je daleko důležitější než
> samotný vstup ( v tvém případě ZLR ).
>
> Nevím jaký máš ftrader, ale já používám už hodně
> dlouho tento: uloz.to/261543/ftrader.rar a
> funguje to bez problémů. Zkus si jej stáhnout s
> uvedeného odkazu, kde jsem jej upnul a uvidíš.
> Jinak kdyby to nefungovalo, tak ještě použij
> SCCustomStudies. Použij funkční podrobné popisy
> instalace zveřejněné zde na finančníku i konkrétně
> zde na wiki.
>
> Jinak z toho upozornění, co ti to hodilo zřejmě
> vyplývá, že je něco špatně s kiwissstuff.dll.
> Tento soubor jsem nikdy nepoužil, protože jsem s
> ním měl také problémy. Tento soubor je potřeba pro
> WCCI studii "Amir..." a pro ftrader nic jiného než
> ftrader (a možná SCCustomStudies) nepotřebuješ.
> Jestli jsi v té instalaci nezamíchal jablka s
> hruškami ?

Ahoj. Chtěl bych tě poprosit jestli by jsi mi nemohl poslat nebo dát na ulož.to ještě jednou soubor ftrader??? Hledám ho všude na nastavení CCI v Sierra charts. Díky Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Zdravím,
rád bych se připojil k těm co mají problém s nastavením WCCI do Sierra chart.
Nastavení podle článku "Podrobný popis nastavení WCCI" není možný vzhledem k nefunkčnosti linku ftrader.de ani jiných alternativních, zde zmíněných jako ulozto.cz apod
I tak jsem soubor ftrader.exe sehnal, nainstaloval podle návodu, ale Sierra mi hlásí chybu:

Warning, the Advanced Custom Study "ftrader.main" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:34:30
Error loading custom study DLL: C:\SierraChart\Data\kiwissstuff.dll. Windows error: Uvedený modul nebyl nalezen.. Code: | 2012-06-04 20:34:30
Error loading custom study DLL: C:\SierraChart\Data\kiwissstuff.dll. Windows error: Uvedený modul nebyl nalezen.. Code: | 2012-06-04 20:34:30
Error loading custom study DLL: C:\SierraChart\Data\kiwissstuff.dll. Windows error: Uvedený modul nebyl nalezen.. Code: | 2012-06-04 20:34:30
Warning, the Advanced Custom Study "ftrader.SW_New" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:34:30
Warning, the Advanced Custom Study "ftrader.CZI_New" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:34:30

Součástí zipu byl soubor "kiwissstuff-8392.dll", který jsem teda zkusil přejmenovat a vložit do složky, kde byl postrádán, tedy C:\SierraChart\Data\, nicméně opět bezúspěšně, ale s jiným problémem:

Warning, the Advanced Custom Study "ftrader.main" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:36:41
Warning, the Advanced Custom Study "kiwissstuff.GBSlope" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:36:41
Warning, the Advanced Custom Study "kiwissstuff.SixAboveOnCCI" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:36:41
Warning, the Advanced Custom Study "kiwissstuff.LSMAOnCCI" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:36:41
Warning, the Advanced Custom Study "ftrader.SW_New" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:36:41
Warning, the Advanced Custom Study "ftrader.CZI_New" is missing the SCDLLName line. Please see the Advanced Custom Study documentation. | 2012-06-04 20:36:41

Tak jsem zadal do vyhledávače odkaz pro SCCustomStudies (www.sierrachart.com/sccustomstudies.exe), který ovšem nefunguej:/
Ani když jsem dal na hlavní stránce do vyhledávání SCCustomStudies.exe mi to nic nenašlo:/
Max jsem našel toto www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_DLLUsage.html ale z toho nejsem zrovna moudrý:/
Mohl by mi tedy někdo prosím poradit jak funkčně nastavit WCCI v Sierra Chart, eventuelně aktualizovat postup krok po kroku pro další uživatele místo zveřejněného nefunkčního?

Hezký den

Link to comment
Sdílet pomocí služby

> ondra.p

To DLL je nejspis v nejakym starsim formatu a myslim, ze uz ho nerozjedes (mozna jedine tak s nejakou hodne starou verzi Sierry, ale to bych nedoporucoval).

SCDLLName( ) je funkce, ktera je potreba zavolat v globalnim prostoru custom study DLL a obsahuje jednoduse jmeno DLLka tak, jak se ma zobrazit v Sierre pri nacitani custom study. Pokud se podivas do dokumentace Sierry na netu, najdes tam nasledujici:

[ital]You will see two lines at the top of every custom studies source code file: #include and CustomDLLName("My Custom Studies"). These are both required and just need to be in the file only once and at the top.[/ital]

Jejich dokumentace zminuje CustomDLLName( ) funkci, ale vsechny priklady v "ACS_Source" obsahuji volani SCDLLName( ) - to vzdycky pouzivam i ja. Muzu jenom hadat, ze driv se ta funkce jmenovala CustomDLLName( ) - a tohle nejspis obsahuje to Tvoje stary DLL - a pak se nekdo rozhodl prejmenovat to na SCDLLName( ), ale tim padem bylo potreba prekompilovat vsechny stary custom studies. Ja jsem eru "CustomDLLName" nezazil, takze tezko rict. Ale myslim, ze to DLL, ktery mas, by bylo potreba prekompilovat s volanim te nove funkce, aby to bezelo pod nejnovejsi verzi Sierry.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 gizmo

Je to v zasade tak jak rikas, jen s tim dodatkem... ze drive byl parametr SCDLLName nepovinny, ale od urcite verze... XYZ je tento udaj povinny. A diky tomu prestaly fungovat vsechny stare DLLka ktere nebyly dobre napsany = ten parametr nepouzivaly. Takze jedine obecne reseni je... vyhledat autora a premluvit ho k vydani nove verze.

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...