Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Obchodujeme systém WoodiesCCI - praktické video


Doporučené příspěvky

  • 2 years later...

Zdravím,
Zakoupil jsem si knihu ,,Jak se stát intradenním obchodníkem" dostal jsem se na téma WooodiesCCI, prosím o radu kde bych si mohl stáhnout Woodio CCI jak ho naistalovat aby pracoval v reálu a mohl ho vyzkoušet?
Děkuji předem za odpověď, jdu dále číst knížku, hezka se čte, třeba ho tam najdu?

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Tomáši a Petře,

nerozumím, proč jste ze systému odstranili tato pravidla:
ZLR jen v úrovni mezi 0 a + 100 resp. 0 a -100
Před vytvořením patternu musí CCI dosáhnout alespoň 100 bodů tzn musí tam být patrný ten sešup dolů
Nezmínil jste nutnýurozdíl CCI na výstupním rameně ZLR, který má být min. 15 bodů. Bylo to zahrnuto do systému?

A ještě - kolik hodin denně bylo obchodováno v tom vašem backtestu? Celou otevírací dobu burzy?

A teď proč se na to ptám - také jsem testovala. Má pravidla byla takováto:
YM 3 min
říjen 2012
16:00 - 18:00 našeho času
ZLR v oblasti - 100 až + 100, tedy NE výše či níže než tyto linie
ZLR, kde musí na být na vstupním i výstupním ramenu být rozdíl CCI alespoň 15 bodů
Pokud výstupní rameno dosáhne CCI 120 neberu obchod
LSMA CZI a SI musí mít vždy příslušné barvy jako ve videu.

Výsledek žalostný: 8 obchodů, zisk 7 tiků, tj. 35 USD. Nepokryje to ani komise...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, vím, že jsou staré, to však nic nemění na tom, že na daných datech by mi měly s těmito pravidly vyjít totožné výsledky.
Právě jsme udělala prozatím jen 10 dní backtestu na únoru 2006 na trhu YM 3 min s pravidly popsanými v článku. Výsledek je za 10 dní -13 tiků, tedy -65 USD. Protože ve videu ani v článku nejsou upřesněné nuance, které jsem zmiňovala v komentáři výše, poprosila bych Tomáše o zaslání časů otevření obchodů právě v testovaném měsíci na YM. Ráda bych tento test porovnala se svým testem a viděla, které obchody Tomáš bral a které ne. Co se týče zadaných pravidel ve videu jsou výslekdy opravdu žalostné.

Budu moc vděčná za zaslání

a.kulhankova@gmail.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...