Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

Rozumis dobre :) indikator ktery je videt v dolni casti si samozrejme nastavit umim.

Jde mi o to aby ve chvili kdy se prekrizi spodni krivky se mi v cenovem grafu zobrazila sipka a ozval se nadefinovany zvuk.

Zdrojak by mel vypadat asi takto:
/*cast s cenovym grafem vynechavam*/
...
Buy = Cross( MA (AccDist(), 28), AccDist(); //def. buy
Sell = Cross( AccDist(), MA (AccDist(), 28); //def. sell

AlertIf( Buy, "SOUND C:\\Windows\\Media\\Ding.wav", "Audio alert", 1 ); //zvuk pro buy
AlertIf( Sell, "SOUND C:\\Windows\\Media\\chimes.wav", "Audio alert", 2 ); //zvuk pro sell

...
PlotShapes(def_BuyShape*Buy,def_BuyShapeColor,layer=0,yposition=Low,offset=-def_BuyShapeOffset); //sipka pro buy
PlotShapes(def_SellShape*Sell,def_SellShapeColor,layer=0,yposition=High,offset=-def_SellShapeOffset); //sipka pro sell

....
bohuzel uz prvni cast mi nefunguje (Variable "buy" used without having been initialized). pokud tuto cast nahradim
Buy = cross (MACD () , Signal ()); // pak cast se zvukem funguje spravne.

Nevidim v mem vzorci (zvukova cast) chybu. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Buy = Cross( MA (AccDist(), 28), AccDist())); //def. buy
Sell = Cross( AccDist(), MA (AccDist(), 28)); //def. sell
- tady chybělo pár závorek
AlertIf( Buy, "SOUND C:\\Windows\\Media\Ding.wav", "Audio alert", 1 ); //zvuk pro buy
AlertIf( Sell, "SOUND C:\\Windows\\Media\chimes.wav", "Audio alert", 2 ); //zvuk pro sell
-zde jsem ubral lomítka
PlotShapes(Buy*shapeUpArrow,colorDarkGreen,0,L,-L*.2);
PlotShapes(Sell*shapeDownArrow,colorRed,0,H,H*.001);
- zkus tohle

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jackiexxx

diky za info, vyzkousim

jeste bych doplnil, treba se to nekomu hodi: nakonec mi funguje pro EOD data i kombonace AmiBroker plus zkusebni verze FuturesDownloaderu. Ten stahuje data asi z 5 burz, ukladam je ve formatu metastock a pak importuju do amibrokeru. Stahuje i historii, cca 2 roky zpatky (nezkousel jsem jestli jde i vic).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim
potykam se ted s nasledujicim problemem:
urcite se vam uz nekdy stalo ze kdyz jste v AB zobrazily velke casove obdobi (nacetly mnoho dat) AB se zpomali. To same se muze prihodit kdyz si otevrete prilis slozity indikator.

muj tradingovy pocitac povazuji za celkem vykonny.XP servis pack 2, AMD X2 dual 2,41 Mhz. 3GB RAM, Grafika ATI Radeon HD 3850, 2x 19" LCD.
Tak me prekvapilo ze se mi AB pri nacteni 1mesice (VOLUME 2000) zacal neskutecne "kousat" a prochazeni grafu vypadalo jako ve zpomalenem filmu. Podotykam ze nemam zadny slozity indikator a ze jsem tuto konfiguraci pouzival nekolik tydnu. Vse se stalo jako by z niceho nic.

Tak jsem cely AB odinstaloval a po te vymazal zbyle soubory a importovana data. Znovu nainstaloval. Znovu imortoval data. A nic. AB je porad zpomaleny.

Nevite nekdo cim by to mohlo byt? Nema AB jeste nekde na disku nejake soubory? Nebo je snad problem nekde v registrech?

Za reakci predem dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

willtrader: tak to je hodne zvlastni, ale stat se to muze, mozna tomu programu prestalo neco chutnat, nemas malo mista na disku nebo nebezi ti na pozadi nejake nove procesy, nemas tam nejaky spyware a pod.? Dela to jen u jednoho grafu? Dela to jen s volume 2000 nebo i treba pri casovem tf nebo range tf? Kdyz zkusis zobrazit data jen za 3tydny/2tydny atd., dela to porad?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jackiexxx a dalsi:

dival jsem se na ten PremiumData.net, konretne potrebuju hlavne ZC, ale jsem onaky zmeteny, protoze v prehledu na www.premiumdata.net/products/datatools/futures-coverage.php je corn pouze jako C a C2. Bohuzel nevim zda tyto symboly odpovidaji ZC resp. proc existuji zvlast symboly ZC, C a C2. Diky moc za pripadne vysvetleni. v.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

willtrader:

Taky zdravím. K té rychlosti Amibrokeru - míval jsem také problémy s rychlostí některých mých indikátorů. Typicky čím víc doprava jsem scrolloval, tím to bylo všechno pomalejší. Témeř všechny problémy šly ale nakonec vyřešit jednou procedurou - SetBarsRequired. Píše se to na konec formule a nastavuje se tím, kolik barů před a po je potřeba na spočítání dané formule. Například abych zobrazil EMA(100), tak mi stačí vědět stav posledních 100 barů, a je mi jedno, kolik dalších barů je předtím, jestli měsíc historie nebo 5 let.

Takže většinou teď do indikátorů píšu něco typu SetBarsRequired(1000,0);

Možná to pomůže i tobě, pokud se ti znovu objeví problémy s rychlostí...

Grizzly

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...