Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Amibroker 4.60 CZ


Doporučené příspěvky

Dobrý večer

prosím neporadil by jste mi někdo, jak mám zadat do AB futures YM MAR 08 a ZB MAR 08 od ECBOT skrze IB? I když se řídím videem tak mi to nechce AB vzít i když vše od Globexu mi přijal.
Nevíte kolik mužu mít v AB aktivních titulů, aby to nemělo vliv na zpoždění dat?

děkuji za odpověd.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 340
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

HELP !!! -)

Prosím z ničeho nic mi zmizel z AB graf s cenou a indikatory, předtím než se toto stalo jsem musel notebook tvrdě restartovat protože mi AB možná v důsledku nekvalitního připojení začalo vyhazovat nějakou anglickou hlášku která nešla ani vykřížkovat ani potvrdit. Ted po opetovném spuštění mi zmizeli grafy a pozadí je prázdné pouze zde je napsáno:

ERROR: Formula file not found or empty - not chart to display

uložené futures mi však v levém okně zůstaly a AB píše že je s IB propojený.

Moc prosím,poraďte mi někdo co s tím .. -(

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky už jsem si trošku pomohl, přesto bych ale ještě poprosil o radu.

nějak jsem si omylem vytvořil další 3 databáze kromě původní uložené na které mám nastavené připojení a obchodovatelné futures. Když teď zapnu AB tak se zapne jedna z těch nefunkčních, která je na první místě ve sloupci -
Soubor - když chci otevřít svoji původní obchodovatelnou musím na ni kliknout a teprve potom se mě IB zeptá zdali chci platformy propojit. Poradíte mi někdo prosím jakým způsobem odstranit ty nefunkční, aby tam zůstala pouze ta moje a načetla se ihned po přihlášení?

Díky za radu a omlouvám se za časté dotazy, jsem technický antitalent a toto nastavování mi způsobuje potíže.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý páteční večer

neporadil by jste mi někdo prosím, jestli je třeba "nějaké software týkající se spojení AB s IB" průběžněji aktualizovat? Mám problém, že nyní po měsíci používání AB se mne IB mnohem častěji v průběhu stahovaní dat do AB ptá známou hláškou " Accept incoming connection attempt?", kdy se toto děje nejenom na začátku, ale i v průběhu přenosu dat a přenos dat se v tuto chvíli pozastaví. Dále se touto hláškou ptá IB mnohem častěji při aktualizaci dat po zapnutí AB, někdy skoro před každým obnovovaným symbolem, ale někdy tak jednou či dvakrát a pak už to jede samo. Nevíte někdo jak tento problém odstranit?

Děkuji za radu

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cyberice

Přidáš si indikátor Klouzavý průměr, nastavíš u něj aby se místo z close počítal z volume, nastavíš aby se počítal pro X svíček a dáš u něj style Hidden = nebude se zobrazovat ten graf , ale jen číslo, které odpovídá hodnotě průměru volume pro posledné svíčku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
predem se omlouvam, ze do tohoto vlakna pisu prispevek trochu "mimo misu", ale doufam, ze bych v tomto vlakne mohl nalezt odpoved. V sekci diskuze venovane brokerum jsem se nic nedozvedel.

Stejne jako mnoho z vas me neprijemne postihlo zvyseni minima u IB. Situaci mi navic komplikuje fakt, ze uz pred casem jsem nemale penize investoval do AmiBrokeru. Chtel bych se proto tech z vas, kteri AmiBroker k obchodovani pouzivaji, zeptat jakeho alternativniho brokera k IB pouzivate. Jeste jednou se omlouvam a predem dekuji za jakekoliv informace... :-)

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pořádně a v klidu si rozmysli, [bold]co [/bold] a [bold]jak [/bold] budeš obchodovat v závislosti na tom, [bold]kolik [/bold] máš peněz, [bold] kolik[/bold] tomu chceš věnovat času, [bold] jak moc[/bold] jsi zkušenný/nezkušený. Také je důležité, [bold]jak velký [/bold] margin je potřeba na ten druh obchodu.

Obchodovat se dá:
akcie
opce na akcie a kombinace
futures
opce na futures a kombinace
forex

Obchodovat se dá:
dlouhodobě (pozice v týdnech-měsících)
swing (pozice dny)
intradenně (pozice minuty-hodiny)


Až budeš znát odpovědi na [bold]tyto [/bold] otázky, tak se rozhoduj, kterého si vybereš brokera.

AmiBroker se ti hodí ke všem druhům obchodování. V žádném případě to není ztracená investice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...