Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie úspěchu 2: nejdůležitější je začít


Doporučené příspěvky

To MiroslavCZ:
Zrovna ID trading vyzaduje porizeni nejakeho software :) Rozhodne se nemusi jednat o drahy software, k uspesnemu tradingu bohate staci Sierra. Nechci se tu prit, co je lepsi a co neni lepsi, kazdy mame jine priority a kazdy obchodujeme jinak. Ja jsem chtel rici, ze nedostatek penez je vyhoda, protoze mnohe reklamni kampane cloveka akorat matou a je lehke podlehnout pocitu, ze uspesny mohu byt jen kdyz si koupim drahy software s milionem funkci. At si kazdy koupi co chce, avsak je dobre mit prehled a vedet, ze dane vyhody daneho softwaru skutecne vyuzijete, protoze jinak si dane vyhody kupujete zcela zbytecne. Mluvim z vlastni zkusenosti, mozna jsem jediny, kdo ma tuto zkusenost :)

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Moc hezký článek,
podnikal jsem asi rok a zrovna moc dobře se mi nedařilo, nicméně ten pocit být šéfem sám sobě za to stojí, hned jak se trochu otřepu jdu do toho znovu(chtěl bych pro začátek zkusit futures pozičně při práci).Pravdou je, že i když se mi nedařilo vylezl jsem z toho s poměrně únosnosným deficitem.
Tím chci, ale jen říct, že kdybych to nezkusil byl bych chudší o mnohem víc, než jen o peníze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 7 years later...

Řešil jsem problém, jak poznat, že jsem dostatečně vyrovnaný a nejsem z ničeho rozhozený.
Stačila špatná zpráva, mail, nebo i nachlazení a už jsem dělal chyby a nebyl schopen se soustředit.

Teď jsem našel primitivní hru na mobil, na google play, jmenuje se padající koule a kontroluje soustředění.
Pokud nenahraju aspoň 1000 cihel tak se do obchodování vůbec nepouštím.

Ve hře se jen natáčí mobil a jedna hra je otázkou minuty.

play.google.com/store/apps/details?id=cz.kve.fallingball

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Něco na povzbuzení. Chtěl bych poděkovat finančníkovi a hlavně jednomu traderovi (říkejme mu třeba Tom), který tady na finančníkovi občas v diskuzi napsal, i když dnes už na fóru moc nepíše. Díky štěstí se mi podařilo ho najít v reálném světě a trochu s obavami jsem Toma oslovil. Kupodivu mě hned neposlal do háje, pomohl a za rady nic nechtěl. Tom se nedávno odstěhoval mimo ČR, ale stále je dost blízko. Od prvního setkání uběhla delší doba. Poprosil jsem ho proto, jestli bych se za ním mohl stavit. Cílem návštěvy bylo omrknout live účty. Poprvé jsem viděl vývoj účtů od začátků až do dneška - výpisy od brokera. Délka čísla konečného stavu účtu byla dvojnásobná oproti tomu, co jsem považoval ve své mysli za světový úspěch. Od účtů a tradingu odvedla mou pozornost prosklená garáž – auta byla Porsche Panamera Turbo, Porsche 911 Turbo S, Ferrari F430, Lamborghini Aventador, Chrysler 300C SRT a Škoda Oktavia, kterou prý jezdí nejčastěji Tak jsem jej poprosil o projížďku nějakého z lepších aut a udělal jsem si pár fotek. Bohužel Tom si nepřeje být nijak zveřejněn ani nijak blíže identifikován, tak tady dám fotku s rozmazaným obličejem jako poděkování za všechno Závěr je, jde to!!! Tak, a jdu zase pracovat a zkoumat...Honza

30984

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...