Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Když FOMC včera zmínil, že je ohrožen ekonomický růst zareagovaly na to růstem akcie a to následně oživuje carry trade a tedy pokles jeníka. Jedním dechem však BB sdělil, že hlavní starostí je stále inflační riziko, tudíž se s poklesem úrokových sazeb v USA moc nespěchá a na koni je dolar... Takže bych za vším viděl trochu více FA než TA... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mě se strašně líbí GBPJPY. Škoda, že ho již skoro 2 hodiny jen pozoruju. Věnuji se cablu a EURJPY. Kabílek už naděloval a teď to mám otevřený opět. Ale jsem spokojen. Držím se toho pro co jsem se rozhodl na základě strategie a jsem rád, že seč jí držím. Hned je to o něčem jiném.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirkva Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mě se strašně líbí GBPJPY. Škoda, že ho již skoro
> 2 hodiny jen pozoruju. Věnuji se cablu a EURJPY.
> Kabílek už naděloval a teď to mám otevřený opět.
> Ale jsem spokojen. Držím se toho pro co jsem se
> rozhodl na základě strategie a jsem rád, že seč jí
> držím. Hned je to o něčem jiném.
> Jirka

Kabilka mas ako long alebo short ?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jirkva
Jo s tim gbpjpy máš pravdu, bohužel ho taky jen pozoruju.Teď se to trochu zaseklo že by další reverse??..:-)..Závidím ti že se držíš strategie, to mě dělá dost problémy.Měl sem signál jak na eurjpy a gbpjpy ale nebyl sem schopnej nastoupit..:-(..Tak snad příště.:-)..Jen bych měl dotaz podle jaké strategie obchoduješ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2okinen: jedu bejka :-))) mám je nějak radši

2helmann: když jsem dělal kam mě trh zrovna hodil a chtěl za každou cenu obchodovat, vypadalo to bledě. Musel jsem chtě nechtě se držet a počkat si na obchod. Třeba včera byly krásné obchody. Ale já včera nic neotevřel, protože jsem se nemohl plně soustředit, odbíhal jsem od kompu apod. Tak jsemto radši zavřel.
Co mám za strategii? Jsem v začátcích a používám 2xMA(10 a 25), RSI(14) a MACD(12,26,9). MACD začínám mít velice rád, dává mi krásné signály pro výstupy.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2okinen:pokud to budeš dělat dobře, tak tě trh bude živit, takže mu musíš taky něco vracet. když máš problém s tím nahrabat co nejvíc, tak si při otevření obchodu nastav TP (nebo si to alespoň řekni) a pak dle toho jednej. Prostě to zavři a je to. Plán je splněn a to je to nejdůležitější. Já si nastavím TP nebo dle obchodu posouvám SL do směru obchodu (nikdy ne zpět!!!!!). Takto taktéž můžeš získat více dle toho jak jde trh a zároveň bereš domů již nějaký jistý profit.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak dneska pro mě černý den.Nejprve sem nevstoupil do ochodu o kterém se ukázalo že byl ziskový ale později sem vstoupil do obchodu mimo svoji strategii a to jen proto že sem si nechal ujít možný zisk, tak sem ho chtěl vymlátit z trhu někde jinde.Bohužel jak už to tak bývá většinou je to cesta do pekel.A tak to i dopadlo...:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirkva Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2okinen:pokud to budeš dělat dobře, tak tě trh
> bude živit, takže mu musíš taky něco vracet. když
> máš problém s tím nahrabat co nejvíc, tak si při
> otevření obchodu nastav TP (nebo si to alespoň
> řekni) a pak dle toho jednej. Prostě to zavři a je
> to. Plán je splněn a to je to nejdůležitější. Já
> si nastavím TP nebo dle obchodu posouvám SL do
> směru obchodu (nikdy ne zpět!!!!!). Takto taktéž
> můžeš získat více dle toho jak jde trh a zároveň
> bereš domů již nějaký jistý profit.
> Jirka

Ved sa snazim drzat mojho planu lenze kedze som demo tak ma to az tak velmi psychycky nelame aj ked sa snazim to brat ako real.....................len sa bojim ze ked otvorim real tak bud nevstupym ani do jedneho obchodu koli tomu ze mi to psychyka nedovoli alebo zrusim cely ucet v priebehu par dni :O(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...