Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Helmann
dobře, jinak ani nelze...:-)..tři loty jsem zavřel na 118,10 a zbylé dva mi sežral SL na 118,30..suma sumárum +235 pips z dolarjenu je doma...euro i cable jsem po třech lotech už taky uzavřel a držím to po dvou spíše symbolicky s užší SL..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jste někdo nebo půjdete do Aussie long? Bude to můj první živej obchod tak sem trošku nervózní.
Nevidim nic moc proti aud . Taky si myslim ,že carry tradeři čekaj na potvrzení zvýšení úroků a pak do toho půjdou naplno. Na forexfactory aud docela chválej a usd teď neni vzrovna v nejlepšim.
Dík za komentáře :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman
Myslím si že zvýšení sazeb nebude mít moc velký vliv na AUD.Hlavní bude že to bude tradery motivovat v pokráčování v carry obchodech a to by mohlo jeník poslat hodně hluboko.Vsadil bych spíš na eurojen, ten by mohl dojít k 164 a možná i přes.Nebo to bude úplně jinak..:-)

Helmmann

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman
Byl bych u aussie na long hooodně opatrný, není až tak důležité zvýšení úrokové sazby na 6,5% (s čímž se všeobecně počítá), ale doprovodný komentář...Pokud z něj vyplyne, že je to u klokanů na delší dobu poslední zvyšovaní úroků, aussie půjde kvapem dolů...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...