Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Peprníku,

nečti články jak vydělat na tradingu, jak jsem začal vydělávat na ranní kávě a podobné smyšlenky, kopírované na tento w. A když je čteš, pak se zamysli a vem si z toho, co potřebuješ. A když už ty poučky začneš moc baštit - zapoj alespoň rozum. Selský rozum.

Obchod je soutěž, hra, práce (čistému co čisté jest) - každá z těchto činností jsou emoce. Blbost káže každý, kdo tvrdí, že je na forexu bez emocí (pokud teda nechrápe, zatímco se zapomenuté pozice někam řítí). Dokonce i demo vzbuzuje emoce.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MN
já vím, že to vzbuzuje emoce, ale nemělo by. či spíše ano, ale opravdu si myslím, že je dobré vědět, že sem pod vlivem té emoce. Tj když ztratím, uvědomit si, že nemám zvyšovat velikost pozice abych byl na nule, nemám obchodovat mimo signály systému jen abych byl v trhu a aby mi ten hajzl vrátil co mi vzal atd. Ano, trh emoce vzbuzuje, ale ideální je ty emoce potlačit, nebo si být vědom jejich účinků na jednání člověka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan
víš, že nejsem závistivý člověk, ale s tím čtvrtým monitorem bys mne kamaráde nas...no asi dnes nebudu spát..:-):-), i když si na druhou stranu myslím, že sledovat librojen Long na jednom monitoru nebo na třech současně - to je píchni jako bodni..:-)

Peprník
ono se to dobře říká, "ideální je ty emoce potlačit", ale hůře realizuje...až se budeš v řádu půlhodiny rozhodovat zda mít nebo nemít 3-4 mil. v českých (Radovan může potvrdit..:-)), což je dnes pro mnohé plat za cca deset let, garantuji ti, že emoce nepotlačíš a tlačit budeš z těch nervů někde jinde (ale spíše tlačit ani nebudeš muset)..:-)

Jinak souhlas s MN - vlastní úsudek a selský rozum by měl kralovat a vybrat si z již publikovaného jen to, co mne skutečně obohatí a ne si zapatlávat mozek každou ptákovinou....Avšak na druhé straně lidé jsou různí, někdo kdo je vybaven oním zdravým selským rozumem přejde články jen tak očima a závěr si udělá během pár vteřin, druhého to něčím obohatí a třeba si udělá i poznámky a třetí na to kouká, jak jeptiška na tanga, protože vůbec neví o co jde...Holt je to indi vindi..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all uz tu bolo zopar krat spomenute, ze 97% obchodov robia ti velki a preto by nas (pozicnych) malo zaujimat co si o vyvoji myslia prave oni. Najvacsim hracom je nepochybne Deutsche Bank. Tym, ktori si nemozu pre zaciatok dovolit Bloomberg alebo Reuters davam do pozornosti www.db-markets.com, kde mozete najst aktualne analyzy, ale i forecasty na rozne obdobia. Staci sa len zaregistrovat a studovat. Zelam pekne vzdelavanie. Ralf

3995

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...