Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ja som zachytil informaciu, ze Europska komisia
> zaviedla zakaz dovozu istych tovarov z UK, co malo
> za nasledok vcerajsie oslabovanie GBP voci EUR.
> Neviem ci to je dovod aj pre dnesne oslabenie.
> Suvisi to vraj s tymto:
> bloomberg.com/apps/news?pid=20601085&sid=aY
> .2mMjQIurU&refer=europe
>
> Endy


slintavka a kulhavka u několika chovů dobytka, zákaz se bude týkat asi především masných a mléčných produktů

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Po tom co včera SID komentoval cable (uz jsem si našel, proč se GBPUSD tak říká), že "kdo naskočil short má se dobře", tak jsem v tom zůstal od 2.0432 i přes noc až do teď (přesněji do 2.0264 pak jsem vyměkl a vyskočil).

Pročítal jsem další a další názory analytiků a ekonomů (cnnfx, bloomberg, reuters, RTFX....) no je to sranda. Skoro jako čím víc vím tím míň vím kam to půjde, nebo vím, že nic nevím. Možná kdyby si Sid založil svou agenturu a dělal takové lidské analýzy typu "kdo naskočil cable na short má se dobře"

Od promedvědovských nálad s pásmem kolem 2.000 přes neutrální strategie až po názor RTFX, že cable dneska k večeru hupsne nahoru až někam k 2.0424 jsem tam našel všechno a náležitě zdůvodněné.
Ani se tě Side neptám, jak se v tomhle lese orientovat. Nemáš náhodou jednu GPSku navíc :) ?

Co vy ostatní "staří bardi" jak se v tom proboha orientujete ?

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pepe

..... v cestě ti stojí Sidův PP, to jsem tu našel již mnohokrát. Tedy zřejmě indikátor který je tu k nalezení jak pro VTTrader, tak pro MT4, ale já jsem si ze studií v USA přivezl docela slušně zajištěný účet na IFX Markets, přes které obchoduji. Což tady asi nemá nikdo........

SIDe
pls... jak se počítá Sidův PP ? (aha to by asi patřilo do vlákna o indikátorech ?) nemohl bych ti raději poslat e-mail nebo ty mě prosím (marapok@gmail.com)

Mara

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Merek FX
vždyť to není tak těžké. Stačí otevřít skript indikátoru. PP je dost jednoduchý ( a jako všechno jednoduché dost dobrý). Mrknout se na to můžeš, tohle od sida není zaheslované (na rozdíl třeba od intenzity). Já to takhle z hlavy nevím, jak přesně to je. že by H/L za posledních x period???? Ale to bych bez toho skriptu spíš jen hádal. Když se budeš dívat do skriptů (nutností je ovšem znát jazyk), poznáš principy, na kterých věci fungují. To není uplně k zahození.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pyton Napsal:
-------------------------------------------------------
> Neviete niekdo ako sa da dostat k bloomberg
> televizion na slovenku alebo v cechach. Live
> stream ma moc nebavi pozerat najlepsie pozret na
> telke. Dik viem iba o upc ale tam je po nemecky


Pyton asi najlepsie je kupit dream box tam mas 3000 programov a aj bloomberg

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...