Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

SID:

Nojo, vlastně máš pravdu...teď už asi každému všechy ukazatele ukazují, že tady máme asi nějaký trendík a komu neukazují, tak chraň pánbůh a opatruj:)) Každopádně já chtěl jen upozornit na to, že teď mohou být nějaké hranice S/R silně nestabilní, protože když se v USA, Japonsku, nebo Evropě rozhodne, že se budou akcie zase prodávat, tak se prostě budou prodávat a na nějaké FX úrovně se můžeme vyprdnout. Prostě se pojede znova dolů ať to stojí co to stojí...:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Omluvte vsuvku o Patrii

Už nikdy k nim na web nepůjdu. Napsal jsem dotaz na možnost nákupu certifikátu Dax Top Ten (je to oficiální název !).
Odpověděli mi, že žádný takový certifikát naznají a neprodávají.
Poslal jsem jim ISIN a oni bez mrknutí oka napsali, že mi klidně umožní jeho nákup.
Velmi mě zarazila jejich profesionální vzdělanost-nevzdělanost,schopnost si to zjistit před odpovědí.
Už jim nevěřím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To :R65

Stale si na startu v tretrach abys vyrazil long na ten tvuj librovej par nebo uz si se naucil i shortovat?
Souhlasis se Sidem ze to vypada u jeniku na shortovej sešup a trend v tom smeru?
No ja nevim on si ce je schopnej ten libro jen udelat ne jenom 1000pips ale i 2000 ale zda se mi že carry trejdaci ho nenechaj jen tak odpocivat a pomalu zaujmou sve pozice.
Co ty na to jako guru na tenhle par???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hapko,
divat se, jak tady vyzobavate z toho nekolikasetpipsoveho sesupu rozinky beze me, to bych nevydrzel! :-)
Vcera jsem se shortove pekne namastil, i kdyz me to pak svrbelo jit kratce na long, ale odolal jsem.

A dnes ke snidani zase kolacky ze shortiku :-)
08/10/2007 01:30:04 Open Trade GBPJPY 10 S 238.46
08/10/2007 01:34:59 Close Trade GBPJPY 10 S 238.22 = $2,035.45 :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...