Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Sid:

Myslíš, že BoJ může intervenovat? Tohle už tu nebylo hodně dlohou.. Myslím naposled v roce 2002, ale tím datem nejsem si jistý.. Těch fundamentů v tomhle týdnu moc není a tak podle mě jediné co s tím může trochu hýbnou jsou Číňani. Mám teď když se obchoduje v číně otevřený pořád Shanghi Composite a sleduju to co se dá. Už je jen cca 130 bodů od maxima z 29. května, tak snad to trochu spadne. Pak by mohl jeník trochu ožít a bude zas na rohlíky:-)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jay
BoJ je známá tím, že intervenuje na pokyn místního ministerstva financí skrytě.., nemá takovou úplnou suverenitu jako jiné národní banky...Podle toho co se proslýchá, čekají v Japan (a taky v celém finančním světě) na razantnější změny v měnové politice až po červencových volbách...tím ale není řečeno, že se za týden, dva může situace radikálně změnit, díky určité provázanosti v trojúhelníku dolar-jen-juan. Je to teď celkem složité - juan je podle amíku podhodnocen o 40% a je amíkům (i EU) dost solí v očích...jpy i dolar má svoje stálé problémy - a máme z toho kvalitní trojsložkový gulage..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešek více bohatší na fundamenty - německý ZEW, kanadské CPI a USA domečky. U ZEWu převládá trochu více optimismus, takže posílení někde k 1,3450-60 bych u eura nevylučoval. Protože jpy nejeví známky radikálnějšího obratu, ruku v ruce by mohl jít i eurojen po "dobrém" ZEWu (v 11,00 hod.) někde přes dnešní High k 166,20-30. I když od ranního evropského zahájení oba páry klesají, ZEW to může asi docela úspěšně měnit...Na zámoří jsem ještě detailněji nekoukal...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: SID
Napadlo mne kdyz to mas tady cele pod palcem jestli by si takovej denni komentar jak si napsal ted , nemohl psat denne.Fakt se to dobre cte a potesil by si asi houf traderu za tvuj nazor.
Kdyz budes na dovolene nekde v karibiku tak ti absenci prispevku velkodusne promineme:-)))
Snad nemluvim jen za sebe....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hapko
srandisto..:-)...na Finančníku jsem jen FX administrátor a občasné denní recenze pro osvětu situace neuškodí (bez záruky.:-)), ale tu možnost má tady každý - jen houšť.....a pravidelně ? - to bych se už tím mohl přímo živit..:-). Karibik neeeeeééé, přes léto jsem spíše k zastižení na mojí oblíbené Krétě..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...