Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Side,
ma tahle zprava vliv na euro? jakozto clovek neobchoduji jsem jen zvedavy. urcite ti ji bloomberg nebo co mas poslal taky. dekuju

*ECB ANNOUNCES A LIQUIDITY PROVIDING QUICK TENDER, MINIMUM RATE 4.0%
- Calls For 3-Day Tender At 0850 GMT
- Liquidity Add To Assure Orderly Market Conditions

Link to comment
Sdílet pomocí služby

911
všechno má vliv, zvláště po včerejším rozháraném burzovním trhu vyvolaném (nejen) hypotečními frantíky.., spíše nyní sleduji, zda se euro trvale usadí přes 1,38.....musel jsem se pousmát u tvého: "jakozto clovek neobchoduji"...:-)...to obchoduješ jako zvíře ?..:-)..i ty jeden..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid,
tam melo byt "jakozto clovek neobchodujici fx" :-))) priznam se ze posledni dobou narazim na forex casto. jedu jen ropu, indexy, bondy ale furt se do toho motaj ty blaznivy pary a tak si poridim neco, kde je uvidim pekne real time. ted totiz zase zacina panika s tim jak reaguji centralni banky a jsem zvedav co na to fed a jestli je to jen zbozne prani nebo fakt priste udela cut. no je tu moc neznamych, ale jak se rika, prave v techle volatilne-turbulentne-panickych trzich jde vydelat nejvic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radoven
.-)..a nebyls ?..:-)..já se lopotím v tom vedru někde po nákupech a ty si za tu dobu vesele nahrabeš 15K..

forexgump
ne, ne - začal jsem obchodovat později (výměna trička díky Radovanovi...-))..a na euro jsem hopsnul až před chvíli na 1,369 - no v to doufám, že hopsne přes 1,37 :-) (v tom předcházejícím jsem napsal omylem 1,38..i když to bych bral samozřejmě všemi deseti)...cable držím od 2,0201, ale je to dnes nějaké líné...holt vždycky není posvícení..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan
ty předpoklady nových míst jsou pro CAD dost mizerné, navíc od rána klesl USD/CAD o 80 bodů a teď se chce nějak zvetit...nejraději bych tam hopsnul Long už nyní, ale lépe počkat..:-)..z cable už jsem venku s mírným ziskem a z eura taky - se ztrátou....potvory jdou mírně dolů a těží z toho short eurojen i tvůj librojen...
Editace..:-) - jsem zvědav co na to za chvíli N.Y., třeba bude všechno jinak
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...