Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Co se týče toho doplňování likvidity, tak tohle už jsou jen preventivní opatření a osobně se domnívám, že to může bankám hodně pomoct a myslím, že už si to začíná uvědomovat i trh. Např Deutche Bank dnes podle toho co uvedla na svých stánkách bude nakupovat euro na propadech. Speciálně ta injekce od ECB je pak dost silná. Bude teď hodně záležet jak otevřeou v NY (futures ukazují na propad o 1,0%), ale to že centrální banky doplňují likviditu už teď asi nikoho moc nepřekvapuje.

Jo to spíš kdyby dnes přišel nějaký další krach fondu u jedné z větších bank v USA, to by bylo iné kafé:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jay,
no ono je to trochu slozitejsi, ale rozebirat tu menovou politiku a fungovani bank nema cenu. jinak souhlsim, ze to snad uklidni trhy.
no cislo 1 na hypotecnim trhu ted na jednu stranu varuje ze bude mit horsi vysledky pro nezajem klientu a na druhou stranu uklidnuje investory ze ma dost volnych prostredku na vyporadani se s likviditou a pry nakonec bude z teto situace tezit. zatim tahne financni sektor dolu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:all

ono to pani vyzera ze tie jenove pary nakoniec zavru vysie ako sa dnes otvorili a to by sme asi nikdo este poobede netipovali....
Zeby to suviselo iba s vyberanim ziskov?, to sa mi nezda? ako korekcia sa mi to zda az moc silne..ale mne sa zda ze si tie jenove crossy uz lizli nie iba z prizemia ale az zo suterenu.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...