Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Endy
fundamenty dnes totálně abstinují...
Na Bloombergu to tak vidí, myslím že by mohl jpy mírně oslabit a hlavně budu asi brát sázky na to, zda cable překoná dopoledne hranici 2,0..:-)....pokud se dostane jpy nad 117 (v to moc nevěřím) a cablík s eurem budou vesele hopsat někde k 2, resp. 1,36...má librojen nakročeno k 234 a eurojen někde k 160...což by mohlo být zajímavé..:-)..budu sledovat jpy, zda se dostane alespoň přes 116 (v 8,00 se útok nezdařil)...a samozřejmě cable s eurem - ty by mohly posílit...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy
tak nějak..:-)..mám dojem, že dnešek bude trochu ve znamení ropy...ta je teď sice někde mírně pod 70/barel (69,40), ale mírně posiluje a 1 roční předpovědi - někde k 90/barel - do toho si přihřál polívčičku Chaves, který trochu provokuje s cenou kolem 100/barel a možností zastavení dodávek pro USA...
article.wn.com/view/2007/08/13/Oil_for_100_barrel_says_Chavez/
uvidíme, jak se to odrazí na FX...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid,

u ropy bych očekával spíš další snižování ceny, včera zveřejněné zásoby byly vysoko nad očekáváními a delší dobu jsou cca 10 % nad pětiletým průměrem, spotřeba v USA klesá, Dean už to má taky za sebou a pokud se před jeho vytvořením předpokládalo, že cena spadne do pásma 60 - 65 USD/barel, tak bych řekl, že k tomu nastává ten pravý čas i když Chavezovy postoje by to mohli ještě trošku rozvlnit. Takže myslím, že ropa (stejně tak jako případné další posilování US akciových indexů) bude tempo oslabování dolaru spíše brzdit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

faxgump
...poplatky byly vyšší, SL jsem moc nepoužíval, počet lidí - to opravdu nevím ani odhadem, lidi v tom prostředí holt nebyli (nejsou) vychováváni a burzu znají jen z filmu (takovou srandu jako je pražská burza - s třemi, čtyřmi tituly, které možná s přimhouřením oka za něco stojí - za burzu osobně ani nepovažuji)..- sorry, ale teď mne zajímá trh a dělám za dva..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...