Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 MarekFX Tak jsem po par dnech sedl ke compu a nestacim se divit!!! Muj system vykazuje temer totozne vstupy a to je zalozen na naprosto jinych pravidlech(i kdyz pravidla ve sve podstate muzou byt stejna, pouze jinak formulovana:))pro ukazku posilam tu samou dobu, kterou jsi zde ukazoval minule ty

4073

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: A mohl bys, prosim, prozdradit, na jakem principu funguje tvuj system?

LUKY: To mas recht, ze to zajima vice lidi. Ten system vypada velice povedene a myslim, ze bude fungovat i v ne tak divokych dnech. Ted je otazka, jak to naprogramovat :-). Docela jsem nad tim premyslel, ale asi je to nad moje schopnosti :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: A mohl bys, prosim, prozdradit, na jakem principu funguje tvuj system? A zkousel jsi tve vstupy filtrovat pomoci ADX, jako to dela Marek?

LUKY: To mas recht, ze to zajima vice lidi. Ten system vypada velice povedene a myslim, ze bude fungovat i v ne tak divokych dnech. Ted je otazka, jak to naprogramovat :-). Docela jsem nad tim premyslel, ale asi je to nad moje schopnosti :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No vsetci sa nam predbiehaju v tvrdeniach, ze ekonomiky su uplne zdrave. USD/jpy piatkove close skoro totozne s open...U ostatnych parov je to rovnake alebo close je vyssie. US uz ucinili zmeny so sadzbami. Uvidime ako to rozbehnu japonci ale mohla by to byt pri najmensom aspon pekna korekcia oproti minulemu tyzdnu. Co vy na to?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...