Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to markon:

ja si myslím, že ten chlapík čo spochybnil význam zvyšovania sadzieb môže mať aj celkom pravdu. minimálne by to mohlo európu dostať do tlakov, v ktorých sa teraz nachádza hyposektor za mlákou. Osobne si myslím, že sadzby hore nepôjdu.

To radovan:
dík za názor, mal som rovnaký, no predsalen si fachman, tak som chcel počuť aj tvoj odhad. Vieš kde by sa dali nájsť nejaké spoľahlivé R a S na jenových pároch.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak už je po dovolený a musím přiznat opravdu moje první dovolená kdy jsem se vrátil nejen duševně bohatší než jsem odjížděl. Jinak jak na potvoru mi v kanclu odešlo mikrovlný AP na půdě, pravděpodobně při tý bouřce minulý víkend, takže než jsem zprovoznil internet tak sem docela vyřízenej. Ale jeníci jsou hodně nervozní před 16-tou takže entříky a čekám co bude. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan
jak to mám vědět jestli se bude něco dít, až se začne dít bude to pozdě, mě osobně přišlo že se jeníci lepí na low jak slimáci na rozteklý asfalt, přitom před fundamentem je většinou nějaká menší korekce do protisměru , dnes naopak před domečkama se ještě jeníci přitlačili níže. Jenže to vypadá že je furt někdo hází zpátky do trávy.
:)

Jinak na Šumavě těch slimáků byly mraky, horší než kobylky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan. SID

asi máte pravdu nebude to tak horký, a zítra asi celý den to bude vypadat podobně tedy pouze do 20:00.
Dnešek tedy asi uzavřeme, na elektřinu, a to nový apéčko to bude stačit, a něco málo zbyde na nákup do kauflandu na nákup. Jiným slovém slovem bída.

PS nevíte čím to je že pokaždý když se vrátím z dovolený máme prázdnou lednici??? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes je mrtvo i zde, nebot vetsina ceskych traderu vyuzila zavreneho Londyna k poslednim prazdninovym projidzkam na svych jachtach. Jen lisakus horekuje, ze ma vyzranou lednici! :-) ... a ja krotim pubertu kocourovu.

Jenici se trosku hnuli. Samozrejme opacnym smerem, nez se zde diskutovalo! :-) a bohuzel beze me...
Dnes je uplnek, tak to urkite neusnu, tak uvidime, co nocni Tokio...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan
centrální dolarjeník klesnul po domečcích od 16,00 hod. jen cca o 20 pips..ale cable šlo dolů o více než 40 pips a to se logicky odrazilo i short na librojenu...holt máš sedět u PC..:-). pokud si vysedíš noční Tokio, tak GL !..:-)
Podle toho co čtu nyní na Bloomberg o opatrnosti carry trades, tak třídenní pokles jpy je u konce a mohl by se naopak zvetit...
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=azPb19FeyEVs&refer=currency
Dobré je taky konstatování u zakrvácených euro býcích..:-)...co banka - to jiný názor, kde bude euro ke konci roku...
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=ap7HwAh2wUxY&refer=currency
Myslím, že zítra bude veselo - místy až milo..:-) a nejen na jenících..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...