Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

markon
ostrovní GDP asi dopadne podle předpokladu, to co bude mírně nad (tradičních 10%.:-)) požene libru nahoru, to co pod naopak...ale myslím, že se od 9,00 hod. libra opět trochu zvetila a spolu s eurem půjde nahoru...u USD/JPY si už tak, jako včera, jistý nejsem a spíše bych to viděl na posílení jpy vůči dolaru a pád pod 116...tím nám asi vznikne na příbuzných párech horská dráha poplatná vývoji jpy a evropských měn...uvidíme..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold]Dobro došli![/bold]
Nad ranem jsem ziral na ten lup, ze mi nekdo slohnul grafy a sel radeji spat, bo cesta byla krusna.
Ani jsem necihal na zpravy a jak jsem se vzbudil, hle! cervena Anglie! .-), tak mame vydelano na cabliku a SIDe promin, hlavne a zejmena :-))) na librojeniku. Vyskocil jsem z nej na 232,84...
A ted me to mrzi, ne kvuli tomu, ze se to asi zveti a pujde to vys, ale ze nemohu nic predstirat a musim jit vykydat wagen...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID
dnes je to pohodovka...znova špekulácie , že FED zníži sadzby...Kabel ide celkom pekne aj EUR/USD
Predaje nových domov o niečo klesnú...takže uvidíme..

Len tak mimochodom: spomalenia dodávok ropy v dôsledku hurikánu Dean môžu viesť k predpkokladu nízkych zásob ropy v USA počas budúcotýždňového zverejnenia - čo Ty na to? taká malá špekulácia...ale je na tom niečo..

Radovan65
vitaj librojenový guru. tomu librojenu začínam prichádzať na chuť aj ked občas dosť zlobí
Ale mám nové "udelátko" na librojen a ten sa osvedčil..zatial :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcus:

No ono půjde asi hlavně o to, jestli Trichet naznačí víc o úrokových sazbách. Pokud by plácnul něco co bude znít hodně sebevědomně (jako že se sazby zvednou už v září), může to euru pomoct. Jinak domečky a jiné fundamenty netipuju, takový borec teda nejsem, takže uvidíme, jestli teda uvidíme:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...