Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

než sem se stihl vrátit s boruvkovejma knedlema z jídelny tak jsem měl cable skoro uzavřený na PT, v době kdy je většinou mrtvo všude , jinak shorta nemám taky nikde, koukám že jsem z toho vypadnul za 5 dvanáct. na librojenu mi to chytlo entřík na sever takže se plácám kolem 0 a cable SL na 2,0069, tak snad se taky něco urodí. :)


SID

jako vždy pěkně zelená klasika :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman
kumulace více faktorů...euro a cable jsem nějak tušil (i psal) Long od Londýna a na libro a eurojeníkové páry jsem hopsnul až se trochu zklidnil dolarjen..pak se to vše pro kontrolu potvrdí udělátky..:-)..co je na tom k nepochopení ?..:-)

radovan
:-)..tak nějak....ale dám ti fóra - o půl druhé mizím a budu až navečer...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan
tak to dnes projedeš na lopatky..:-)
No vůbec zatím ty postranní jeníkové páry nevidím na další strmou cestu Up....teď jim sice pomohlo euro a hlavně cable když hopsli Up, ( a když se zároveń lokálně zvednul dolarjen)..a ten asi dnes bude jazýčkem na vahách...když se podíváš na 1 min. USD/JPY od rána jde hore-dole-hore-dole a teď je zhruba tam co při Londýnu....taky záleží co s tím udělá nyní začínající N.Y....navečer uvidím..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman
na FX jsou ve hře mnohdy i jiné zájmy a Tricheta není možno brát vždy vážně...analytici na Bloomberg vycházejí sice post a většinou z logiky věci, ale občas jsou to jen spíše zbožná přání....některá prohlášení se musí někdy holt filtrovat a nasadit udělátka..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...