Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID

no aspoň budeme mít lepší výhled na cestu z kopce, na to že dneska žádný fundamenty nejsou si snad vystačíme s tím selským rozumem a udělátky. Long na jeníky se mi moc nechce, počkám si na opačný vlak, hlavně NZD/JPY by mohl už otočit. Asie padá, evropa taky a zřejmě se to nevyhne ani USA. Podle toho jak se to vyvíjelo včera tak je možný že to jižní směr nabere až po otevření US trhu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus dnešek bude spíše holt podle udělátek...nějaké fundamenty (i když taky nic moc co do významu) jsou až zítra...souhlas s tím N.Y...ale nebráním se Long, když to vidím na udělátkách..pár vrabčáku s těsnějšími SL to může hodit (hodilo) SID

4136

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus,
pozor na to, pokud jsem to dobře přečetl, tak na Bloombergu psali něco o tom, že ten noční obrat na Jeníku byl kvůli spekulacím o tom, že klesá pravděpodobnost zvyšování úrokových sazeb příští měsíc a proto se investoři chystají nakupovat dolar atd. Pokud jsem to přečet špatně, budu rád když to někdo uvede na pravou míru :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já to vidím na short stále a to jsem za to dneska už zaplatil pěknejch pár dolčů :-)
No uvidíme co na to ta amerika, ale já kdybych byl banka tak long asi nejdu teda.
Taky se mi nezdá že by se smazala ztráta z minulých týdnů tak rychle a ta dopolední volatilita je trošku neobvyklá. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Doman
pokud nebude USD/JPY blbnout s opětovnými ataky 115+, tak to je shortík pro jiné jpy páry jak vymalovaný..cable kleslo za 40 min. od N.Y. o 35 pips, euro cca jen o 15....myslím, že se čeká jen na kumulovaný větší podnět některých velkých..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...