Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to :fyzik

pocuj chlape, myslim ze ta nikto nenuti aby si obchodoval FA ale preco prosimta utocis na ludi , ktory maju vedomosti a skusenosti. ja ta poprosim za seba, nechaj to tak, moze sa totiz stat se tych zopar ludi co tu venuju svoj cas a vedomosti free, sa vezme a vykasle sa na to a potom budu fora plne teoretikov , od ktorych sa nic nenaucime.

dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marcus
BoE i EU na tohle budou určitě reagovat...tenhle dnešní krok FEDu určitě trochu rozhodí globální ekonomiku..reagovat bude i BoJ a podle mne i Čína...Jinak se nemá cenu vzrušovat nad řádky ekonomických analfabetů, kteří očividně toho moc o finančních trzích nevědí a logicky to ani pochopit nemohou...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

fyzik
Mam daky vnutorny pocit, ze ti zrejme ide len o pribudanie hviezdiciek v statuse uzivatela. Bud tak dobry a najdi si daky iny sposob a inych ludi kde ti bude rast trebars aj neviem co, no nerob to tu, kde je plno dobrych ludi so snahou pomoct si medzi sebou za ucelom zarobenia penazi. A SIDovi daj laskavo pokoj, bo s tvojich prispevkov vidim, ze mu nesiahas ani po snurku na topanke ! A ak mas dotaz tak mi ho posli na mail a nezatrepavaj to tu takumi stupiditami :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To SID:

je to jednoduche, za zaklad somsi vzal 2 Pivoty, s kratkou a dlhou periodou, (ty si pouzival 4 , aleto je na mna prilis vela ciar), pri ich prekrizeni dostavam signal na vstup a ADXMA mi sluzi len na vystupovanie s pozicie alebo opatovne nakupovanie ked su pivoty v spravnom poradi.

nieje to nic svetoborne , ale je to velmi jednoduche a citatelne, a v testoch mi to urobilo pekne vysledky, v realnom obchodovani sa mi konecne dari pravidelne navysovat ucet, ale taketo dni ako je dnes su pre mna tazke, ked vidim ze moja optimalizacia vzala s trhu 200 pips a ja som mimo lebo som mal moc prace a rano som podla signau nenaskocil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jinak souhlasím s fyzikem,ale určitě to není pyramidová hra,spíš bych to přirovnal ke hře s kuličkama,když si vezmu třeba panelák,je tam třeba 10 dětí a každé má 100kuliček,na začátku stejně,ale druhý den jedno má 900,některé po 10 a některé nic.Já bych se přirovnal,že mám kuličku tak 10 na mínus 14-tou,tedy tak nějak plus minus řád.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus
BoJ sice nemá co snižovat (v tom smyslu jak to píšeš), ale Japan ekonomika je kapitola sama pro sebe...Dlouhou dobou tam vládla více deflace než inflace a řešili to (měnu) skokově intervencemi. Tomu nyní zcela neodzvonilo a budou se snažit nastalou situaci nějak korigovat - tj. intervence, spekulativní nákupy USD a jeho následné výprodeje (v tom jsou mistři) , úrokové sazby zvyšovat..Tak slabý dolar v delším horizontu nebude vyhovovat nikomu, ani Japan, ani EU a možná ani samotným amíkům..možná tak nám - při nákupu komponentů do PC..:-)..nemluvě o vazbě na ropu, další suroviny atd. atd., koukni se na USD/CAD..za nějakou dobu to bude při tomto vývoji 1:1..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...