Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

habaso:
ne zcela jsem pochopil, zda jsou k něčemu podobné informace, které zde uvádíš. Pokud chceš něco sdělit, řekni to, prosím naplno a neuváděj zde obecně platné věci, které každý, kdo se zabývá tradingem, stejně ví. Myslím, že by společnému vzdělávání daleko více prospělo, kdyby každý, kdo má k tematu cokoli co říci, seznámil ostatní s principy, na základě kterých obchoduje, a neuváděl zde: "je vse je ve foru, staci cist a hledat a zkouset".

Jinak překlady programování MT4 jsou ve wiki a průběhy po vyhlášení news jsou na stránkách Darkmana news.forex-area.info

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ok, Ty DarkManovi stranky jsem neznal. Wiki jsem take nezkoumal, cetl jsem jen diskuze a serial od SIDa.

Nicmene stale nabizim vytvoreni aplikace na sledovani historie fundamentu. Mam na mysli neco, co bude umet vyhledavat a udela trebas graf zavislosti zmen ceny na odchylce fundamentu od predpokladu. A nechci tim ani konkurovat, ani vydelavat pres SEO a Google. I kdyz jako cesta k penezum to take jde.

Jinak neco konkretniho:
Doporucuji pro chopujici trh vyzkouset, kolik uspesnych obchodu dle pouzivane strategie nasleduje za uspesnymi obchody. A kolik neuspesnych za neuspesnymi. A pak se zamyslet nad tim, zda neni nekdy lepsi prestat a pockat, az se to rozhybe. I kdyz tim nektere uspesne obchody neudelate. A o tom, co lze pouzit pro mereni toho, ze se trh rozhybal jsem uz par veci rekl na jinem vlakne. Kdyz se zacne najednou prudce menit cena, meni se i spousta dalsich veci. Pri prudke zmene ceny je daleko od nuly MACD, je velika absolutni hodnota derivace libovolne odvozeniny plovouciho prumeru, prudce roste vzdalenost hranic bollingerovych pasu, meni se vektory x dalsich ukazatelu. Mam z toho vseho mozneho zkompilovanej svuj indikator, kterej probudi system.

Taktez jde s uspechem pouzit nejake S/R linie.

Good Luck

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jake indexy a co?

Tu aplikaci samozrejme ano, to usinani nevim. Tu vektorovou matematiku mam vyzkousenou a odpozorovanou, nevim jestli plati na indexy. A pokud ano urcite jinak odladena. Ale v principu by mohla.

I kdyz teoreticky je index poskladan slozenim emoci x ruznych lidi nad x ruznymi castmi indexu a tudiz vliv tech emoci ve smylu vyznamneho pohybu ci korekce po jinem vyznamnem muze byt nizsi. A nebo take ne. Musel bych to zkouset a zatim nebyl cas. FX ho komzumuje 14hodin denne 5 dni v tydnu.

Good Luck

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to ano, zahrnout do aplikace pro sledovani zmen po fundamentech i akciove indexy. To neni problem. Budu to pripravovat i timto smerem.

Jak jsem psal, delam si to pro sebe, protoze bych tim chtel ziskat do krve lepsi predstavu o vlivu makroekonomickych velicin na ceny. Neco jako ma a parkrat prezentoval vysledky ve forme grafu poslednich fundamentu Ghandi, ale jako webovou aplikaci s exportem do excelu.

Good Luck

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nechci tady delat reklamu, uz to tady jeden clovek, prasknu Lisakuse :-), rekl. jelikoz vy jste velmi dobri, tak me zajimalo jestli se zucastnite.

alpan,
no pokud ti to pujde live, tak na 911 budes mit celkem rychle. zas tak draha neni. R65 i Sid by to mohli kupovat detem na hrani :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...