Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Side,
moc dekuji za smazani toho prispevku. Jednak to nebylo videt a jednak jsem si ani neuvedomil,ze tam je cislo uctu,tak jeste jednou diky.
Jinak at nejsem off topic,tak jeste pridam vyhled cablu. Podle EW by po soucasne korekci,ktera muze jit tak na hranici 2.0200, mohl nastat rust az k 2.0300...tak uvidime,nejsem v tom az tak zkuseny, abych mohl radit, ale zkusim do nej jit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To All:

Mam pro vas, co tady davate na sklo screeny vasich indikaci, navrh. Zkuste davat screeny i ze dnu, kdy se trh placa kolem a kolem. Ja samozrejme jasny, ze v trendujicim trhu funguji skoro vsechny indikace. Ale opravdu mne prijde zbytecny se chlubit tim, jak mne indikace ukazala v rozjetym trendu, ze do nej mam taky naskocit. K tomu nepotrebuju ani videt grafy :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vecna dilema: obchodovat podla fundamentov, alebo technicky. Tieto prispevky sledujem uz dlho a nezdaju sa mi ako nahoda:
www.dailyfx.com/story/dailyfx_reports/daily_technicals/Kiwi_Reversal_Potential_at__7550_1190894292099.html
pozrite na prognozu USDJPY. Otocka presne podla predpokladu a potom sup ho kopirovat dailyfx. Asi si na ich predpovediach zalozim alternativnu strategiu.
Ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešek a zahájení týdne bude ve znamení nejen očekávaných gapů..:-), ale především tady máme cca dvě hodiny po půlnoci velmi významný japonský Tankan index, zveřejňovaný 4x ročně. Předpovědi horší než za minulé období, což se dalo trochu čekat, ale realita je dost zastřená...I když v posledních dnech ovládli měnové trhy směrem k jenu carry a nasadili určitou laťku, Tankan by to mohl trochu zvrátit. Výsledek pod 20 (výrobní index) jen dále může oslabit, hodně dobrých 23+ jen může posílit. Tankan nesledují jen japončíci, ale celá jihovýchodní Asie, takže se dají očekávat asi i větší pohyby...
Víkendové FX zprávy se nesly ve znamení spekulací kolem indické rupie vs. vazba jpy a dolar (řada indických průmyslových podniků si bere půjčky v jpy a pak s tím spekulují na měnovém trhu - takoví "průmysloví carry".:-)) a indická ekonomika roste dost závretně vzhůru...
Dost důležitá je i zpráva z USA o možných velkých problémech studentských půjček, které na tom údajně budou brzy jako subprime hypotéky... I když se objemy nedají srovnat ani náhodou.., další snižování úrokových sazeb v USA někde k 4,25-4,50% je ale asi i díky tomu na spadnutí...
www.business-standard.com/common/storypage_c.php?leftnm=10&autono=299786
www.fxstreet.com/news/forex-news/article.aspx?StoryId=2941c836-9a2e-427c-b338-9397b8721886
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Take si dovolim take pridat jeden motivacni obrazek. Jako dalsi motivacni prispevek hledacum indikatoru posilam screen z jednoho oblibeneho obdobi. Jde to i bez duhy. Rizene je to zejmena cenou a filtry. A k dotazum na obrazek z chopujiciho trhu rikam, ze ten nedam, protoze by to moc usnadnil. Alespon v me strategii. Jinak co delat, kdyz trh chopuje - neobchodovat. Sid to zrejme ma vykoukane z grafu a spolu s fundamenty to posklada dohromady a jde radsi koukat na fotbal, ja jsem si musel nejakej udelator naprogramovat. Jinak je vse je ve foru, staci cist a hledat a zkouset a zkouset. A diky Sidovi a vsem, ani ne tak za informace, tech je po webu spousta. Jako spis za motivaci. Ja jsem to sve take poskladal zcasti svoji hlavou - zejmena v casti resici, jak dle clanku na financnikovi obchodovat mene. Protoze nejvetsi problem je, jak kdyz se cena placa kolem a kolem neprijit o zisky z trendu. A k tomu jsem pouzil nejake svoje napady. Trend merim nastroji, jejichz pouzivani je obsahle diskutovano na vsech moznych i nemoznych anglickych i nemeckych webech. A samotny indikator jak onehda psal SID je stejne k nicemu, podstatne je ziskat znalosti a zkusenosti jak byt schopen neustale inovovat pouzivane postupy pro dynamicky se menici trh. A zaroven ten postupu pri obchodovani dodrzovat. S tim mam sam problem, proto obchoduje EA a ne ja. Jinak vsem hledacum preji vse nej a uspech a doporucuji naucit se s MT4 kvuli historii. Ve VT to samozrejme jde take, ale bude to trvat dele, protoze hypotezy muzete zkouset jen do budoucnosti. Takze dle motta tohoto serveru zacit minimalne anglictinou, lepe i nejakym dalsim jazykem, pokracovat nastroji pro automaticke testovani (coz nemusi byt jen MT4), na coz je k dispozici i navod v cestine a hledat a hledat. A nebat se toho, ze to potrva, zitra je take den a za rok ci za dva take. A prilezitosti na FX je a bude. A obrovsky dik nacelnikovi SIDovi. Good Luck H. Abych nejak prispel, prelozim tutorialy pro programovani indikatoru a expert advisoru pro MT4. A tvurcum serveru nabizim pripadne vytvoreni WWW aplikace pro ukladani a zpetne dohledavani jednotlivych fundamentu a jejich projevu v cenovych grafem. Mohlo by to byt nekde na serveru, kam to muzu dat a adresne na fxfundamenty.financnik.cz do designu a ramu serveru. Je to jen o tom, ze bych rad ziskal takovou aplikaci a kdyz uz si ji budu delat, tak proc ne s pokecem s ostatnima o fundamentech a v ramci tohoto serveru. To mi da vic infomaci a tim mi to pujde rychleji. Protoze bych pak mozna casem ziskal alespon castecne ten nahled na fundamenty co ma nas nacelnik SID. Tedy, jen bych se k nemu v uctive vzdalenosti snazil priblizit. Ozvete se pripadne na mail, pokud si zacleneni neceho takoveho dovedete predstavit. Ja to delat urcite budu, a kdyz uz to bude u me na serveru lezet, tak proc to nezpristupnit. Ten byznys co delate delat nechci a nikdy chtit nebudu.

4368

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...