Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Asi sa spýtam blbosť...
Do akého času (koľko minúť) môžem čakať, že mi vo VT otvoria pozíciu? Po NFP som naskakoval za market na GBP/USD short s 1L, no nič sa nestalo.
V histórii zapísalo "požiadavka - zaslanie tržnej objednávky ....." a to je všetko. Teraz neviem, či môžem čakať nejaké prekvapenie alebo na to s kľudným svedomím nemyslieť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přišel jsem na nějakou zajímavou věc,proto to píšu sem,a to že při dnešních datech z usa ve 14.30hod se ve VT Traderu zobrazila cena s výkyvem nahoru(vykřičník) a v Mete Traderu (mám tři platformy,z toho jednu live )se tento výkyv vůbec nezobrazil,kdybych to zjistil dříve,bylo to pro mně dost důležité,neboť bych pokračoval v long gbp/jpy,takto jsem to celkem dost brzo típnul.

4397

4398

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf, kubika
myslim, ze to nemusi byt manipulacia. Kazdy broker moze mat inak automatizovany sposob urcovania ceny. Povedzme, ze hned po datach boli kotace napr. (cisla su vymyslene) 237,00/237,65 (nie vo VT ale na trhu, nikto totiz nechcel predat lacnejsie ako 237,65) a hned potom padli na 237,00/237,05. Broker ktory je naviazany na ask mal velky pohyb vramci par sekund. Broker ktoreho cena sa odvija podla bid, ostal nepohnuty. Mam MB trading a na nom je pekne vidiet ako sa tvori cena. No mozno neuvazujem spravne, ale ak ma VT,resp. CMS dodrzat 8pips spread na librojene tak musia reagovat bud na bid al. ask.
ralf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika Na live VT nic takového není..demo je holt někdy o něčem jiném..- zkus si někdy porovnávat (pokud máš k tomu přístup) jen LIVE grafy - Currenex, Ducascopy, VT, MT, Hot, Reuters atd. atd. Krásný příklad hlouposti srovnávat demo VT na 10 min. s MT na 15 min. (těžko říct, zda live nebo taky demo) a vyvozovat z toho nějaké závěry. SID

4399

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je fakt,že VT nemám live a nenapadlo mně,že se to může zobrazit jinak na live a jinak na demo,i když zaplať pánbu,že ho nemám live,neboť si spomínám,že zrovna při růstu po vyhlášení zpráv mně vypadl,takže i zde může být příčina.Jinak MT je taky demo,na live mám nějaké pokyny,tak jsem to nechtěl sem dávat,ale je to na všech platformách stejné(2xdemo,1xlive).Díky za opravu,člověk se pořád učí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...