Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Airmike
jaký tam máš nick, mrnu se na tebe ;). Já mám u ibfx live účet, ale live eště nejedu, protože se mi poslední dobou nedaří. Nejdřív se dařilo a teď, jako by to bylo něco podvědomýho, jak sem měl přejít na live, od tý doby hluboce minus. Tak čekám, kdy se to zlomí a pak se utkáme:).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To habaso: Kdyz se tak divam na ten tvuj screen, tak si fakt rikam, ze ses frajer. Opet nam tady nekdo ukazuje nejakou indikaci v krasne trendujicim trhu. Ono je totiz silene tezky do takovyho trhu vstoupit. A ty keci kolem toho, at si to kazdej najde sam.... No comment. Abych teda taky prihodil troskou do mlyna, dam sem taky jeden screen. Vstup oznacen sipkou. Dokonce vam i prozradim jak to funguje. 1. EMA 10, 2. EMA 34, tot vse :-) Jeste jednou vsechny prosim at sem nedavaji svoje chlubici screeny s textem at si to kazdej najde sam. Diky

4376

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no moj nick je taky ako mam tu :) minule kolo mi nevyslo, cely cas som bol okolo 15-30 miesta a nakoniec som urobil obrovsku chybu z nepozornosti a stalo ma to hodne vela prachou, tak nic moc, ale teraz sa trosku s tym hram, nemam prakticky co stratit , a tak sa pokusim ist spat , aspon do top 10 by to byt mohlo, ak nebudem moc riskovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vsem pekny vecer.

Ja jsem uz dvakrat napsal par napoved, jak jde neco resit. Je zajimave, ze na to neni zadna reakce. Zadna diskuse, zadne namety co vlastne s tim. Nikdo, kdo by to zkusil algoritmizovat jako ja a pak se zamyslel nad vysledky a trebas i neco pustil do diskuse.

Take jsem napsal co jsem schopen udelat na webu pro fundamenty. A opet nic.

Ale vyskytuji se pripominky od lidi, kteri si predstavuji navod krok za krokem, jak k penezum.

Tak pokud hledate toto, tak uz jeden navod se tu vyskytuje. Od MarkaFX. Staci ho nasledovat a udelat co on. On skutecne popsal vse potrebne. Staci nastudovat a naprogramovat pouziti diskretni fourierovy transformace pro predikci signalu. Pouziva se to pro pocitacove rozpoznavani reci, pripadne pro filtrovani sumu pri prenosu audio signalu digitalne.

Nic proti EMA, ja uz jsem jednou napsal, ze k nastupu do obchodu staci jen MA. Ono jde spis o to, jak pak kdyz se nic nedeje ty zisky nevymlatit. I kdyz asi staci pouzivat jen MA a obchodovat jen po vyznamnych fundamentech, kdy je sance na vyrazny pohyb. Uz to by mozna mohlo stacit na slusnou obzivu.

A jeste neco, treba ted drzim na GPJPY Long od ceny 235,60 a stale to drzim. Ty EMA uz by me vyhodili se ziskem, co je sice fajn, ale v zapeti bych uz mel za sebou 2x short a 2x long, vse se ztratou a celkem slusne bych prohospodaroval ten predchozi zisk.

SIDe: mas muj obdiv a dik za vse, co jsi zde udelal a delas, ja bych to nezvladl nervove.

Good Luck

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak napriklad uvitam jakoukoliv pripominku pro vyvoj systemu pro zpetne sledovani fundamentu.

Typu: Me by zajimala moznost vysledovat, jestli existuje zavislost (korelace) mezi americkymi fundamenty a kurzem CHFJPY. Napriklad. Mozna je to uplna blbost, mozna ne, ale bylo by hezke to moci par kliknutimi zjistit.

A cokoliv dalsiho, co kohokoliv napadne v souvislosti s takovouto aplikaci

Dekuji predem

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja jsem sve jiz napsal. az to budes programovat, tak bych se primlouval za data futures na americke indexy. tedy dow, sp500, russell2000. i kdyz ten ted bude takovej divnej, tak mozna neni potreba. a taky na DAX. protoze, ted koreluje taky ackoli je to nemecky index. otazkou spis bude, jestli se dostanes k intradenim datum u tveho fx brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

habaso
to víš, že existuje ("jestli existuje zavislost (korelace) mezi americkymi fundamenty a kurzem CHFJPY")..:-)..na FX platí jedno základní : všechno souvisí se vším...Důležitých fundamentů, které hýbou razantněji trhem někdy není moc (jsou dny, kdy úplně absentují).. Současné profi-algoritmy a matematické modely jdou spíše cestou sledování propojení měnových trhů se stavem dílčí měny, souvztažnosti s význačnějšími komoditami (ropa, zlato), burzovními indexy a vývoji mezibankovních sazeb (Libor) - a samozřejmě, a pokud jsou k mání, i vyznačnějšími fundamenty...tuto cestu preferuji i já..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja si take myslim, ze existuje. Musi uz kvuli obrovskym objemum obchodu mezi Japonskem a USA. To byl jen priklad.

Proste skutecne bych chtel sesbirat vse, co kohokoliv napadne. I kdyz to bude mit za nesmysl. V diskusi to vyfiltrujem a ono Vam vsem to pak pomuze hledat ty mista, kde se trh hybe a pak staci jen MA. Udelat jeden, dva obchody a mit ten den ci tyden vydelano.

Diky

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se tyce dat, tak ted mam brokery 4 a neni problem pridat k nim dalsiho. Ja obchoduji automatem a delaji to stroje v racku. (takova ta skrin v serverovne). Ja je jen dozoruji. Jen je podminkou, aby broker mel nejake API. (rozhrani pro propojeni s mym systemem), pripadne API pro eSignal ci pro Tradestation ci pro MatLab. A take se mi ten broker musi pozdavat. (zadne danove raje, slusna pozice mezi ostatnimi a tak...)

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...