Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravim,
zajimalo by me, jaky je vseobecne vas pohled na vyvoj EUR/CZK a USD/CZK. Ja do men vubec nevidim, rozhoduji se v cem si zalozit ucet a od USD me odrazuji dost pesimisticke clanky na ruznych financnich webech. I kdyz o EUR tam toho taky moc pozitivniho moc neni. Jsou tam predpovedi ze zacatkem roku bude EUR/USD 1:1. Ja vim, ze je nesmysl, aby to takhle nekdo predpovedel (i kdyz vyvoj tomu napovida). Nicmene uz mesice brouzdam po internetu, shanim informace a porad se nemohu dobrat vysledku :( Je vetsi risk mit ucet v EUR nebo v USD ? Nebo mam zalozeni uctu odlozit,hm, fakt je ten, ze tahle krize se hned tak neprezene :(
Predem za vase nazory dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeste ted me tak napadlo. Mam moznost si zalozit ucet i ve svycarskych francich. Vyvoj CZK/CHF od roku 2003 je podobny vyvoji CZK/EUR. Ted jsem si udelal zbeznou tabulku v Excelu. Ty procenta jsou znehodnoceni ke korune od roku 2003.
CZK/EUR 23,7%
CZK/USD 37,3%
CZK/CHF 25,9%

Myslite, ze svycarsky frank je mena mene podlehutelna nynejsi krizi ? Jdu si neco najit o Svycarsku :) , ale zase budu vdecny za vase nazory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No vystihl jsem to. Chvíli jsem na to koukal, pak ještě na tabulku, všechno to ukazovalo na prodej, nejdřív jako že se to asi zaseklo, pak ale GBPJPY, GBPCHF a GBPUSD něco kolem 500 pips. Dobrý, né?

No a abych nezapomněl. Mám teď příležitost Ti poděkovat za link na ten server. Někdy minule jsi ho dal do chatu a nechtěl jsem se tam předvádět s děkováním, tudíž to činím teď. Je to pro mne prakticky jediný indikátor, podle kterého se řídím. Ještě mám v grafech SignalBars a docela si vystačím.
Tož tak forexový generále ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> konštelácia čo si sem dal sa asi vyskytne tak často ako vianoce.

No jasně. Možná, že ještě míň :) Byla to spíš náhoda. Ale pochopitelně nečekám, až taková konstalace nastane. Koukám na to, mám už vice méně nacvičený pohled tak, že vidím jen ty kuličky, které chci vidět, spojim si je pomyslnou čárou na všech TF a podle toho, na kterou stranu to jde se pak ješte kouknu na tabulku, nad tím párem, který mne zaujal položím myš na 3 min TF a podle toho, kde je na 60 min TF se rozhoduji.

Pak ještě koukám na SignalBars no a prodám, nebo koupím. Je to tak asi 2-3 týdne co to zkouším, tak že nějaké relevantní výsledky nemohu poskytnout.

Uvídíme časem. Vyzkoušel jsem nespočet indikátorů ale nějak je nechápu. Tak že více méně stále pocitově. ([i]Za to mne někdo ukamenuje ;)[/i])

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...