Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja by som ochotne pristúpil na túto správu a podporil brusa v jeho príspevku.

USDJPY.
Pár zaznamenal minimum 122,23, avšak zatiaľ sa nebol schopný dotknúť úrovne 122,20, kde sú na bide stále japonské mená. Stop-lossy ležia v okolí 122,00 a dobrý technický suport na 121,90.

Snáď to tí zaoceánsky tiež chápu a vyberú sa radšej na sever, pretože na juh je cesta komplikovaná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pani na ten librojen je pre mna jasny , pockam si do vecera na nejakych 245,25 - 05 a naskocim na short, nech sa robi co sa robi, ten trend je silny , pojde podla mna dole

co sa tyka cable a EUR/USD, tak som po fundamente naskocil na short , , podla siognalov od pana williamsa,
asi som dost tvrdohlavy ale nezda sa mi ze by sa dolar klesal dalej ,na 1h grafe je situaci dost jasna , vyssie maximum a po nom nizsie maximum, a vyssie minimum a po nom nizsie minimum, + signal %R , nemam nad cim rozmyslat

ide niekto so mnou , alebo idem proti elite FX financnika, (len tak pre zaujimavost)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

quartus
247 ? - i ty jeden optimisto.:-)..jen na 246 by muselo být cable někde kolem 2,00 a dolarjen někde kolem 123 - nebo podobné kombinace blízko těmto hranicím...za pár minut rollover a někdo velký asi nahání při středě vícenásobné úroky, tipnul bych to na Radovana..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...