Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

brus:

Dnes to vypadá i na zajímavou Asii, takže asi bude lepší si trochu ponocovat. Jeníkové páry ať si padají, na ty si počkám až půjdou nahoru, ale osedlal jsem si cadusd a eurcad a už si chrochtám:)) Jen vubec netuším kam hodit PT, protože speciálně na tom eurcad je podle mého názoru ještě pořád celkem slušný potenciál..

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

доброе утро Podle všeho by se i teď mělo vyplatit jít pozičně short do USD/čínský Yuan. Přímočarý trend jak noha i výroky vlivných tomu jen nasvědčují. http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=ahJojnyA0EG0&refer=currency I když je to silně proti směru Radovanových úroků. Experimentoval jste někdo s touto měnou?

3874

Link to comment
Sdílet pomocí služby

blawssson
článků o tom, že značka "Made in China" vládne světu (stačí se podívat i do našich obchodů) a obchodní přebytky jsou astronomické, je všude hafu..., je to prostě fakt..Pro FX je bezprostředně důležité, jak Čínská národní banka nastavuje denní referenční sazby juanu vs. dolar...to se pak projeví i na vazbě juan vs. JPY

Jay
pokud nepříjdou nějací spekulanti, kteří budou tlačit dolarjen pod 121.., vidím to dnes dopoledne (fundamenty totálně absentují) na menší posilování eura i libry vůči dolaru a svézt Up by se mohl i libro a eurojen...a swiss si v korelaci možná hrábne pod 1,20
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:

Takze priamy suvis fundamentov z Ciny na JPY nie je? Iba denne referencne sadzby?


Ano, dneska trosku absentuju fundamenty a preto som zvedavy,ze prave z coho usudzujes,ze bude nadalej mierne posilovat EUR aj GBP voci dolaru? Ak by sa to niekto opytal mna, tak by som povedal,ze vcerajsi trade balance a ziadne pozitiva z USA neprisli a tym,ze absentuju fundamenty,tak nie je dovod na pohyb dole... :) Velmi sa mylim? :)

A este som sa chcel opytat,ze ci budes obchodovat nocny Australia Employment.Moj skromny odhad mi vravi,ze by to teoreticky mohlo byt jedine,co moze stat za to,alebo ci je lepsie byt vyspaty...? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lickout: koukl jsem na ten tvůj juan a vychází mi toto:
1 lot usd/cny prodaný dejme tomu 1.1.2007 - do dneška to udělalo cca 2400 pips, 1 pip je cca 1,32$, to je 3160$... u short pozice jednoho lotu usd/cny je denní interest cca -14,31$, tj. k dnešnímu dni cca -2730$... tj. celkem + 430$... pokud jsem nepočítal blbě toš nevím...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...