Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kunas ano, ale teď žádný otevřený nemám, na dením grafu určím trend podle ema 200, pouze podle sklonu, když je nahoru tak tren sever a naopak dále mám najete bollingerové pásma a když je trend sever tak čekám až trh skoriguje ke spodní hraně bollingeru a jdu na buy , PT dáván na druhou stranu bollingeru

3848

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dmitri:

Nejdřív jsem chtěl napsat rozsáhlou odpověď s kompletní analýzou Japonského hospodářství, ochotou trhu k dalším carry trade, charakteristikou Čínského vlivu na JPY, současnými geopolitickými problémy, vlivu světového hospodářského růstu a úrokových sazeb a samozřejmě taky fázemi měsíce a změnami geomagnetického pole na myšlení každého znás, ale pak mě napadlo shrnout to asi takhle:

Nemám vůbec páru, ale dokud to jede, ta kse vezu:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to ALL:je zajímavé, že libra vuči franku posiluje,ale k dolaru naopak oslabuje

kubika
je potřeba najít si vlastní cestu, která bude vyhovovat, mě obrovsky ponohlo koupit si knihu od Dr.Alexandra Eldera Tradingem k bohatství. Až tam jsem pochopil, že apsolutně nezáleží na mě ani na nikom tady z nás kam trhy půjdou. O tom rozhoduje někdo jiný a my se můžeme pouze přiživit na tom co dělají jiní. Ale hlavně ti velcí čekají pouze na to jak nás oškubat. Tato tvrdá realita mě docela nakopla správným směrem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...