Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

SID
vypadlo VT live i demo, i stránky ale jen cms, třeba bloomberg a xe a další jedou normálně. Podle mě vypadl kyslíkům nějaký uzel do USA, nebo je extremě přetížený. Přez EDGE mobil vodafone se stránky načítají asi už 5 min . Asi máš Side kvalitnějšího poskytovatele internetového připojení kterej má takovýto věci ošetřený líp. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus
no poskytovatele mám polosoukromé (raději dva, co kdyby..ale dost dobré) a jednoho komerčního,..technicky tomu nerozumím, ale nechápu, jak ti některé servery z USA mohou jít a jiné ne...
Cable mne dnes trochu se....nějak se nemůže rozhodnout kam se vydá a už mne ta sranda dnes stála -1600 USD..:-(., ještěže dolarjen se pěkně zvetil..

blackstorm
to byl asi nějaký překlep s tím 231...251 by mohl v případě špatného dolaru atakovat..pozor v 16 hod. na projev BB
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
jo jasne preklep 231 by nebylo dobry kdyz mam librojen long:)

Myslis ze ten projev BB dokaze zvratit vyvoj i kdyz data budou spatny?

vcera jsem si rval vlasy ze jsem z librojenu vyskocil brzo a nerad bych si je dneska rval zase ,ze jsem vystoupil pozde:) nj to je ta novackovska dan

Lisakus: no panove u O2 to maj asi spatne zarizeny ,posli jim tam mail ze chces kompenzaci ze ztraty ze zisku:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
to furt davas long i pres to ,ze je cable tak nahore spis muze dolar prekvapit ,nez aby jeste hodne ztratil to je trochu riskantni ne?
vcera me taky parchant stal 600usd coz je v pomeru vysky nasich uctu asi relevantni k ty tvy castce kdyz bys pridal jeste nulu:)
Ale pozitivni je vzdycky kdyz porusim svy pravidla zaplatim za to nekrestansky penize ,ale odchazim ponaucen ,avsak doufam ze tech pravidel v budoucnu neporusim tolik ,aby to muj ucet prezil:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

blackstorm
dnes je trochu "předatováno"...USA inflační data se budou asi pohybovat podle předpovědí a tipnul bych, že dolaru nic moc nepřinesou. BB přednese o 1,5 hod. později dost významnou pololetní zprávu a záleží na jeho jestřábím/nejestřábím tónu...trh si to může vyložit různě...V 13,00 hod. máme ještě CAD inflaci a tam bych viděl nějaké možnosti u EUR/CAD..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...