Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

SID
ono totiž nikdy teoreticky nevíš kam se připojuješ , bloomberg klidně může být na servru v evropě, xe v asii, a pod. ale když nejde platforma ani stránky jedné firmy, a ostatním to jde je chyba někde na cestě. Zkoušel jsem to vysledovat ale traceroute nenajde ani stránky cmsfx ani cms-forex a IP adresy nevím. Teda respektivě stránky Bloombergu jsou na sevru ve VA /USA /

a XE jsou na servru v Torontu /Canada :)

A moc tedy tomu nerozumím ale vypadá to jako by kyslíkům selhala nějakádatabáze DNS servrů a vůbec nevědí o tom že něco jako cms existuje. Vsadil bych se že to budou řešit několik dnů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

lisakus
aha...takhle podrobně jsem to nikdy neřešil..:-)

forefgump
tak to nevím.., GBP/CHF jsem snad obchodoval 10x v životě na short, kdy byla nějaká krizovka a všichni se uchylovali k swiss frantíku...normálně ho vůbec neobchoduji...ten pár je v normálním trhu typická vyrovnávačka mezi hlavími cable a USD/CHF a pokud tyto dva hlavní páry mezi sebou korelují obvykle negativně, je to spíše na skleněnou kouli, kdo je rychlejší..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak na řešení krize jsem zběhlý stačilo zapřemýšlet, vyběhnout ven z kanclu do obchodu pro BT USB, stáhnout si ovladče pro nokii a za 10 minut už jsem on-line přez EDGE, přeci se neochudím o odpolední data. Ještě štestí že mám mobil od oskárka jinak by to asi stejně nešlapalo. Doufám že ten librojeník dneska nezklame.

že mi to ale trvalo co, 3 hodiny tady lamentuji a nadávám, místo abych situaci řešil. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Ralph618:

zatial nemam dovod vyskakovat s USD/CHF , vcera vecer som naskocil, presne tam kde som teraz, pipsik hore dole, ale nebol som uplne pri TL, dnes sa signal na short opakoval a max pretalo TL , to znamena pre mna short, kedze tam jednu poziciu mam , a reakcia trhu proti mne pockam si , az kym ma vyhodi na stopke, ale podla mna sa trend neotoci

naopak dostal som signal EUR/USD a kedze svojmu systemu slepo verim, naskocil som, normalne vsak tento cross neobchodujem , take po par pipsoch asi vyskocim 2x SL predpokladam .


Btw: na tom USD/CHF sa mi presne skrizili dve TL, a to TL 4h horna a TL ktora tvory kanal, horna , obe klesajuca tendencia, , povazujem to za velmi silny signal, teda s mojho pohladu, uvidime ako bude, ci ma vyhodi alebo nie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...