Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

Doman,
tech 50%, co by teoreticky statisticky vydelalo to nedopousti, bo jak se dostanou z pruseru k nule ci mirne do zeleneho a nebo i "kdyby" do pekneho profitu, nenechaji ho rust, ale uzavrou brzy.
Naopak pruserari v dobre vire, ze se to uz preci jen musi obratit jen tise prihlizeji :-). Ani nebudu konkretne uvadet, kolik jsem vydelal, kdyz jsem byl neplanovane celou noc v porodnici a tak mi zbabelost nedovolila zavrit otevrenou pozici a na PT jsem nejak "zapomnel" :-))).

Tot muj selsky pohled na vec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Svatá ty prostoto..:-)..a jak jsi zjistil nebo kde je napsáno, že v okamžiku zadání příkazu je rovnocená šance na Long/Short 50:50 ?..když např. vstupuji do Long trendujícího trhu je šance řekněme 80:20 na další Long...když po datech vyrazí trh jedním směrem, jak může být rovnocená šance při vstupu pro Long i Short 50:50 ? A to pomíjím různá proražení SL, falešné signály, ex post trend atd. atp. aj. ...Neplést si FX s ruletou nebo s "panna /orel"..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65
I ty Brute ?..teoreticky ti dokážu, že slon může viset z útesu hlavou dolů s ocasem přivázaným k sedmikrásce...:-)
Pleteš tady hrušky a jablka, vstupy 50:50 a výdělek/prodělek...což není totéž...Pokud vstoupíš v 10,25 hod. na librojen Long, a to samé udělám já v 10,26, Lisakus v 10,27, Dzink v 10,28 a třeba Endy v 10,29 jsou vždy šance Long/Short pro všechny stejné ?..tedy 50:50..asi ne...kurňa chlapi, vím že je vedro, ale neblbněte..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side, Radovane65

Teoreticky i prakticky(v rámci velkých čísel):

Pokud budou vstupy a výstupy řešeny striktně nahodile(např. vstupy naslepo, výstupy s PT vstup+30 pips), pak pravděpodobnost výdělku je jednoznačně 50% mínus spread, a to bez ohledu na vedro nebo zimu.

Neexistuje žádný jednoznačný matematicko statistický a stále fungující model, kterýpředchozí tezi zpochybňuje.

Vážky se změní pouze vlastním přičiněním (vyhodnocováním situace)- vše je tedy v rukou obchodníka a jeho stylu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

toto co pises je dost zaujimava vec, nikdy som tomu nechapal, opisujes matematicku pravdepodobnost:

odbocim od tradingu, ked hadzes kockou a 20x padne cervena, aka je pravdepodobnost ze padne zas cervena? podla matematiky je to 50%.

bezny clovek vsak veri tomu ze je malo PRAVDEPODOBNE ze ta cervena zase padne, a ze sa PRAVDEPODOBNOST zmensuje.

proste sa tu bavime o matematickom pojme, ale fakt neviem ako by sa dala nazvat inak situacia, ked je masivny up trend a ty vstupis long, ked sa ta niekto opyta preco, lebo je malo Pravdepodobne ze trend pojde down. ale s pravdepodobnostou to asi nic nema lebo je to 50:50, teraz mi ale pani povedzte ako to nazvat inak , ha ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kua chlapi! Dyk sem to psal oboji uz driv! :-)
Librojen a jemu podobna pakaz jedine long! Uroky a spol. + letity trend :-) mimochodem dnes jsem zadelal na uroky uz na 249,96 :-) a pak 50:50, pritel na telefonu a podobne :-)
Jen holt clovek musi mit na ty drobne, nekolikasetpispove nevyznamne vychylky v ramci bezneho roku .-))) v podstate to je JEN o tom... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65
..že já se nechám vmanipulovat do diskuze o ho...o ničem...už jsme u minut, celého roku a určitě příjde na řadu i hedging (v tom případě a s nulovým spreadem ano..:-))

Blackstorm
šel jsem na cable znovu na 1,0475 a zavíral na 1,0535... takže se něco podařilo umáznou a i vydělat..Co zítra se uvidí ráno...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...