Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radovan65

koukám, že kočka nekocour, librojen po úterním výkonu silně odpočívá. Jsem zvědavej až zas nabere sílu, kam se to hne.Nechci říkat, že je něco nemožný, ale 255,00 je přeci jen dost.Směrem dolů je trochu víc místa, i když je to furt 50:50.Máš nějaké zprávy z japonského velvyslanectví?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jay:
Tak pokud jsi nebyl chamtivý, tak máš své pipsíky doma, stopku Ti to nevyrazilo. Já jsem měl docela naděláno, tak jsem to uzavřel trochu předčasně, ale 15 pipsů je doma a pátek prožiju v klidu. Cable se nám krásně vzchopil, což mě potěšilo (fandím evropským měnám). Přeji příjemný večer všem.
Unyer

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešek ve znamení jediného důležitého oficiálního fundamentu - HDP na ostrovech v tradičních 10,30 hod.. Předpoklad 0,7% je stejný, jako za minulé období. Vše pod 0,7% posune libru níže, opačně nad 0,7% libře pomůže..
Hoooodně obezřetný bych byl dnes na trhu ve vztahu k jpy a k neoficiálnímu fundamentu - možnému zvýšení úrokových sazeb v Číně. Úzkou vazbu juan-jpy není nutno rozebírat. Čína zvýšila sazby letos dvakrát a očekává se do konce roku ještě trojí zvýšení - jedno z nich možná právě dnes...Rozumné entry na možné posílení jpy nebudou asi zbytečné...:-)
www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601083&sid=aqCapWhOLd9M&refer=currency
GL při horkém pátku !
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...