Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID

velmi zaujimavy vstup na tom kably. Mne sa pozdaval viac ten pohyb pred tym s vystupom na tvojom vstupe:) Tak ma zaujima co podmienilo tvoje rozhodnutie. Nepytam sa na to aku hodnotu ukazoval tvoj oscilator ale ci to bolo podmienene fundamentalne alebo TA...alebo kocur?:)

inak pekna praca dnes chlapi..len tak dalej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vyskočil jsem z eura-byl jsem short 1,3747....je pátek...pro tento týden končím-200pips je celkem pohoda,side vím,že květinové dary nepřijímáš,ale máš u mě pištuříka ireland,doladil jsem tvůj adxma pp,sice na 1h tf,ale vážně za sebe díky,co tady děláš,přeju všem pěknej víkend......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jeden postřeh vždy když se děje něco velkého a moc se nečeká na fundamenty případně když žádné nejsouu tak ty hodně zajímavé pohyby jsou vždy cca. 2 hodiny před jednotlivými seancemi. Není z důvodu že někteří zaměstnaci bank kteří mají na starosti klikání myší chodí do práce o 2 hodky dříve aby příkazy provedli dříve než trh otevře???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID

Taková uklizečka někdy ví možná více něž lecjaký správce fondu, vědí kde se co šustne ještě dříve než se to stane.

Jinak těm co končí pro dnešek taky posílám gratulace, užijte si víkend s pěknou grilovačkou / já raději tu jedlou než tu na sluníčku/ a pro jistotu čekněte v neděli ve 23:00 trhy protože na jaře v podobné situaci librojen po otevření v sydney v něděli večer udělal za hoďku a půl více jak 300 pips naprosto bez zábran. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...