Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

anfield:

Celkem zajímavý nápad, ale pro nás blbější co umí jen volat přes skype, psát přes ICQ a zadávat sell a buy ordery je nadlidský výkon se k tomu připojit:)

Kdyžtak mi pls pisni na mé ICQ (mam ho v profilu) ať se to nemusí řešit v tomhle vlákně kam to moc nepatří..Díky!:))

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A jsme na těch jpy crossech z toho venku, ne ? Mohlo by to pro tentokrát možná stačit... a kdyby si to jeník namířil bez velkého loudání rovnou k těm 125 jak přinesl SID...ňam..
Nicméně historický srpnový pattern pro JPY bývá jiný... že by vliv dovolených v Japan ?

www.actionforex.com/articles_library/forex_articles/calendar_yen_trading_patterns_200605177339

Ale Radovane, dnes držet asi minimálně do zavíračky, ne ? ;-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

EUR/CHF otevřel dole, stoupal do cca 10:00 ET, kdy dosáhl high.
EUR/JPY otevřel nahoře, klesal do cca 11:00 ET, kdy dosáhl low.
Od 10:30 EUR/CHF klesá, ale EUR/JPY roste.
Z toho bych usuzoval, že síla JPY je u konce a jenové páry by mohly jít long.
USD/JPY je dokonce již nad svou otvírací cenou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kiwi je dnes tak 75:25, že se sazby zvýší...ale nejde jen o zvýšení, ale i o doprovodné komentáře...pokud bude zmínka o tom, že je to na delší dobu poslední zvýšení, sice to může vyletět Up..ale pak klidně spadnout dolů...nyní je to někde kolem 0,8030 a v poslední dny jak na houpačce...Pokud se sazby nezvýší bude to hoooodně dlouhá short svíčka...Když bude usd/jpy zhruba oscilovat ve stejných hranicích a sazby se zvýší, dalo by se uvažovat i o Long ve vztahu NZD/JPY.. Menší propagační entry nemůže uškodit..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike
no já nevím, zatím se to tváří, že se pomalu blíží ke včerejšímu minimu, tedy dolů, ale třeba to vystřelí nahoru.Přeju ti to. Já teda vyčkávám, zatím jsem si dal jen krátkej shortík, ale brzo jsem to zavřel - vrabci (mluvím o librojenu).

PaJaSoft

všiml jsem si poněkud opožděně, že jsi si konečně vybral brokera a jedeš live.Gratuluji. Mám skromnou otázku, jestli to není tajemství, u koho jsi nakonec zaparkoval?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...