Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

noles Napsal:
-------------------------------------------------------
> gogo 100: Není to úplně dobře. Správně je to :
> Jeden nový dům na
> 359,7122302158273381294964028777 američanů.
> Zhruba. :o))

noles,

..zda sa , ze som sa vobec nezmylil,...moje cislo je aprox. per year,..tvoje per month,..cize vypada to tak, ze zhruba kazda 4., 5. amicka rodinka kupuje new home / year..,coz neni tak marny.., ni?? ;) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

forexgump
pokud bude obojí Core CPI ve větším mínusu než předpokládaných -0,1%, JPY by za "normální" situace oslabil. Navíc jsou tam nejen dva významné CPI - Core a Tokio, ale navíc o něco později maloobchodní prodej....viděl bych to trochu jinak - CPI ani MO nemusí překvapit...záříjová ropa šla poprvé přes 77 USD/barel, USA indexy papírů klesají, USD/CHF spadl od včerejška o 130 pips..takže USD/JPY může sice dále oslabit nebo se plácat kolem 118,50-119, ale librojen a eurojen může vzhledem k slabému dolaru v noci do kříže posílit, ale taky může být všechno jinak...ještěže v noci kolem půl druhé už spím..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

teda vážení, tomu říkám den.Ve 12,30 jsem musel odejít a tiskárnu na prachy jsem zase zapnul až po 16,00 a valil jsem oči. Měl jsem vztek, že to takhle vyšlo a nevěřil bych, že to ještě bude padat.Padalo a hezky.Je velice příjemné, když pipiny pěkně naskakujou, ale musím se přiznat, že mě trochu znervozňuje, když se něco děje a já nevím proč.Nechce se mi věřit, že jediný důvod je jakási vládní krize.My ji tady máme již mnoho let a na koruně to tedy poznat není.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...