Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - V.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak uzavřeno vše na jeníkách myslím že korekce přijdou ještě před otevřením JPY trhů ve 2:00. A počkám si jistě na sígnál short, longy hledat určitě nebudu. :)


Jinak jsem jsem zkoušel vstopit do pozice těsně po 23:00 a zhruba 3 minuty po otevření trhů jsem nemohl zadat objednávku / hláška market close/ některé gapy již byly v grafu a někde byla ještě páteční cena, nešlo to ani na jednom z páru, zkoušel jsem všechny jeníkové, takže myslím že pro sencorův tunel uděláme pěkný hrobeček neboť se nevrátí nikdy více.


Tak jen jsem to dopsal tak už to fičí nahoru jak vítr, tak to nebylo ani o fous, spíše minipidi fousek. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešek bez významných fundamentů, takže spíše podle citu a technicky...Přesně podle včerejší předpovědi se trh rozhýbal po otvíračce Londýna a jde tam kde má - euro i libra posilují, dolar vůči jenu taky a těží z toho i další jeníkové páry...Dnes to vidím na hody, hody doprovodyi když venku prší...GL všem, kteří na to skočili v předpokládaném směru !
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID,
vyborna rada vcera :)) dik.
Celkom som sa pobavil, ako zrazu analytici prehadzuju kabaty a uz na bloombergu hovoria, ze posilnenie jenu bolo skratka prilis silne a teraz je cas na navrat do starych kolaji.
Lepsie si fakt niekedy pozriet tie indikatory, tie prehodia kabat len ked treba :))
Endy

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dnešek bez významných fundamentů, takže spíše
> podle citu a technicky...Přesně podle včerejší
> předpovědi se trh rozhýbal po otvíračce Londýna a
> jde tam kde má - euro i libra posilují, dolar vůči
> jenu taky a těží z toho i další jeníkové
> páry...Dnes to vidím na hody, hody doprovodyi když
> venku prší...GL všem, kteří na to skočili v
> předpokládaném směru !
> SID


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...