Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mrknul jsem se na to vlákno o těch supportech a resistancích a žádné příspěvky od Bubble tam nejsou. Pouze v komentářích ostatních lidí. Dal jsem si vyhledat příspěvky onoho člověka a našlo jich to jenom pár, kde byl všude napsán stejný text: No longer relevant
Je možné, že by ten chlap všechny svoje příspěvky vymazal?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

+- od doby kdy bubble zacal vlakno. live... chci videt log s 100 az 200 trade s podobnym vysledkem, PF > 2, zatim to vypada ze to nebude problem. Takze jeste to chce cas pro psychologickou viru v sebe sama a system. Proste jsem perfekcionista a dokud nebudu mit pocit ze to umim stejne jako ridit auto, budu maximalne obezretny. Auto ridim velmi dobre...jako kazdy ze... takze mam jeste co delat. Ale to vlakno je opravdy svym zpusobem gral.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Toto vlakno sa malo volať, ďalšie zázračné metódy v novom kabáte. Niekedy sa nestačim čudovať, že sa vždy niekto nájde kto bude veštiť (po novom) z grafu a bude dokonca aj tvrdiť, že našiel systém, ktorý zarába. tých zárobkových systémov je nespočetne, no tých čo zarábajú akosi zanedbateľne, čim to asi bude? Je to proste novy hit a zároveň túžba k ľahko zarobeným peniazom. Tužba je vždy silnejšia ako si otvoriť oči a premýšlať na čom obchodovanie stojí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Frantatech,

Nechcem ta nijak znechucovať, na systeme až tak nezáleži. Najdůležitejšie je sa vysporiadať sám zo sebou a to sa naučíš ak skočíš do tej vody. Vtedy zistíš ako velké vlny môžu byť. To ču tu píšu autori webu dobre vedia, že hrat sa na papiriku a zvládnuť sám seba s reálnými peniazmi o poznanie horšie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...