Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

How to use Support and Resistance Effectively


frantacech

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 434
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nehlási mi nič,
ak kliknem na:
rapidshare.com/files/57510179/bubble-all.zip.html
potom na tejto stránke kliknem na FREE a stránka preroluje na:
rs138.rapidshare.com/files/57510179/bubble-all.zip
náhlad mojej stránky nájdeš pár príspevkov vpredu - vôbec mi nedáva možnosť niečo stiahnuť , problém je v tom, že na mojej stránke v mojom PC my chýba "HERE" ako to vydim na screenshote ktorý mi poslal Shot /tento náhlad je hneď po mojom screenshote vpredšie/
Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2Štefan:
Tvůj problém je sdílené IP adrese. Nejspíš internetové připojení sdílíš s několika dalšími uživateli - jestli bydlíš na sídlišti, tak třeba jeden vchod má jednu IP adresu. Proto se musíš trefit do té mezery kdy limit bude volný(což může trvat dlouho). Řešení je buď premium účet nebo reupload souboru na free server, který jsem si dovolil provést..
www.edisk.cz/stahni/69431/bubble-all.zip_6.91MB.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Frantatech, rad bych se te zeptal, jak jsi na tom s bubbleho systemem. Jake mas vysledky v dalsim testovani apod. Chvili uz se snazim sledovat s/r urovne, ale zatim se mi stale moc nedari. Take nemam zcela jasno s nekterymi body jeho systemu. Ale na to snad prijdu, zkusim znovu prostudovat cely dokument. Jen me zajimalo, jak si dal vedes, kdyz jsi prestal prispivat do tohoto vlakna. Dik a cau, Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech,

Bubleho metoda vyzera fakt zujimavo, len chvilu trva, kym sa to clovek nauci. Dnes mi v podstate uz vobec neprekaza, ze sa jedna o diskrecny system, i ked pred casom som este bol posadnuty vytvorenim AOS. Cas ma z toho vyliecil, na Bubleho metode s/r ma fascinuje prave jej efektivnost, teda aspon verim a dufam, ze to tak je. ;)

P.S. Tvoja posledna equity nema ziadny prepad - ta pred tym mala obcas mierny pokles - terajsia len stupa nahor, to si tam nemal ziadny stratovy obchod ? (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem si bubleho stáhnul a o víkendu trochu nastudoval. Je možné, že to není nic nového ale je to další technika kterou můžu uplatnit v tradingu. Neumím anglicky a jsem klukům vděčný za překlad. Sice nedělám forex ale jak řekl swen, funguje to i na indexech (asi na všech trzích) Takže - díky.

Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...