Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Recenze software a poskytovatele dat eSignal


Doporučené příspěvky

proc se takhle hloupe ptam? no jen ze zvedavosti. to vite, jsem jeste hloupy. to ze mam SC a eSignal znamena jen to , ze mam 2 charting platformy. eSignal mam jako zalozni, rozumejte druhy data feed. a jak uz napsal Martin, pokud nechtel dotycny RB, tak mi prijde divne tahat data do SC kdyz eSignal je imho lepsi. ale mate, pravdu, radsi nebudu reagovat. doufam ze jste mel dobre spani.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 56
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

911 : Ale tak v pohode, mohlo to byt sice lepsi, kdyby ste k tomu pridal i odpoved rovnou, ale co uz. Ostatnim diky. No ja mam od eSignalu koupena jen data, takze proto. Kdyz to nejde takto nejde. Mozna jsem si s daty od eSignalu koupil i neco jineho a nevim o tom, ale to spise pochybuji.

P.s: Co je to to RB ? Zkratky mi moc nejdou.

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zdravím uživatele dat od eSignalu
prosím vás moc o pomoc, ve středu 12.12 jsem se zaregistroval u MarketCenterLive.Nainstaloval Data Manager od eSignalu a napojil na Amibroker.Začaly se mi vykreslovat krasné Range bary i Volume grafy.Podle kurzu E-mini 2 jsem
zkoušel grafy, ktere ukazoval Tomaš(10000V,2000V,122-tick)všechno v pohodě.Na druhý den jsem si všechno nainstaloval
u své přítelkyně na notebook.Od té chvile mi přestalo všechno fungovat.Na MarketCenterLive se jde normalně přihlásit
i na Account Maintenance.Podotýkám,že neumím anglicky.Registroval jsem se pomocí translatoru.A všechny podmínky
jsem nečet.Mohl by mi prosím vás někdo pomoci?
Standa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak v tom pripade doporucuju stahnout si znovu Data manager. Najdes ho tak, ze do jisteho nejmenovaneho vyhledavace od G, zadas napr. heslo "data manager e-signal"... je to druhy odkaz od vrchu... Pro kontrolu si muzes pustit napr. Quote Tracker, jako source zadas pripojeni na e-signal a melo by to vsechno fungovat...

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ne tim to urcite neni. Na dvou komplech to mit muzes. Jedine omezeni je, ze to nesmi jet zaraz. Takze jestli sis DM preinstaloval z odkazu o kterem jsem mluvil pred tim, tak si jeste zkus v DM - File - Properties zkontrolovat, jestli mas spravne nakonfigurovane pripojeni. Tzn. v IP musis mit neco jak "CM*.esignal.Com", vyplneny tvuj UserName a Passw tak, jak jsi si vytvarel ucet na eSignalu. Jestli mas pocit ze to mas vyplneny spravne, tak se prihlas na eSignal ke svemu uctu, zkontroluj jeste jedou jmeno/heslo a jestli to mas dobre, (jestli mas zaplaceno :) ) tak nezbyva nic jineho nez tech support. V komunikaci uvadej CID (Customer Number), ne jenom ID. Predpokladam ze firewall a takovyhle opicky okolo mas vyreseny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Ahojte,
mám jednoduchý dotaz. Může mi někdo poradit jak konkrétně backtestovat v esignal? Vůbec se s nima nemůžu domluvit,nechápou co po nich chci.
Dělám ELDERUV triple, proto jsem přešel od GECKO k esignal, kde je kompletní elder i se šablonami. V Gecko jsem si musel koupit pro simulaci obchodních příkazů "accounting and simulatin plug".
Jak to funguje v esignalu? Jsem ve zkušební verzi.

Díky Davidh

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...