Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Představení obchodní platformy Think or Swim (1)


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

nedaří se mi nastavit (najít podle názvu studii) v programu Think or Swim klouzavý průměr nejvyšších high a nejnižších low za poslední 2 úsečky neboli [bold]HighestHigh/LowestLow[/bold] k posouvání stop-lossu v obchodním systému FinWin.

Má s tím nějaký zdejší obchodník zkušenost?

Předem děkuji za odpověd.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...
  • Odpovědí 43
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rad bych se zeptal zkusenejsi na jednu vec tykajici se otevreni noveho uctu v TOS. Tento brooker neotevira pro mino-amricke rezidenty ucet a zajimalo by me, jak je definovany americky resident:

- Pokud bych pobyval ve Spojenych statech (cca 1 rok), mel jejich Social Security Number a jejich ridicsky prukaz (+ residencni adresu), tak si mohu otevrit ucet jako americky resident?
- Jak je to po navratu do Ceska, musel bych ucet zrusit?
- Posledni otazka je zdaneni - platil bych tady v Cesku dane (viz zakon proti dvojimu zdaneni) nebo v USA jako resident. Pokud mate nekdo informace, moc by me to pomohlo.

Diky
Nean

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nean,

- TOS neotevira ucty jen vybranym zemim, ne pouze US rezidentum a jde o postovni adresu. Jake je tvoje obcanstvi nikoho nezajima.
- ne, proc, kdyz uz ho mas zalozeny.
- danis tam, kde jsi rezident, zjednodusene tam, kde pobyvas vic jak pul roku. Takze pokud ses vic jak pul roku v US, tak v cechach dane neplatis (pokud samozrejme nemas prijem z cech mimo US prijmu, ale to uz bychom zabihali do moc velkych podrobnosti).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Fubu, diky za nazor. IB me prijde fajn na spready atd., ale pro me je TOS v opcich neprekonatelny. Sam ho mam porad otevreny a skoro bych rekl, ze jsem v nem jako doma. Je trosku s komisi drazsi, ale pohodli a klid je to co hledam. Pracuji s TOS uz skoro rok a pul a jednoduse mam zazity kazde tlacitko, u IB to tak nemam, prijde mi trosku hur prehledne. Pokud se mi podari ho v Americe otevrit a pritom me ho pak nezavrou az odjedu, budu jen rad.

Nean

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Co jsme jim udělali? V seznamu států je celý svět, včetně Ruska, Ukrajiny, Afganistánu, Afriky....z východní Evropy Bulhaři a Rumuni a my ne?....Pokouším se zaregistrovat, abych si mohl stáhnout paperMoney a odmítá mě to zaregistrovat, přestože jsem použil smyšlené jméno, email s příponou com, adresu s tel., opsanou z amerického webu. Co s tím? Že by hrálo roli národní nastavení, původ IP adresy? Pomohlo by, že by se zaregistroval někde někdo jiný na novou mailovou adresu (gmail.com) a tu mi i s heslem potom poslal, abych potom využil poslaný link? Děkuji

21562

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

hezký večer
taky nevím co dělám...
chce to po mně registraci, ale je hustější než vypisování víza...
to by mně zajímalo co dělám špatně...

nohavica:je to snadný najedeš na stránky TOS,klikneš na Software-Desktop,Open account-zaregistruješ se,pak nad tím Download-stáhneš a frčíš.


zkoušel jsem to jak se dalo a kde nic tu nic... :S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...